55 bin TL'ye masaüstü bilgisayar toplama

Bende o kadar anlamam bilgisayardan bu bilgisayarı buldum hazır sistem olarak bütçenizi ekipman almasaniz bile geçiyor ama bir bakın.
Hemen bir göz atıyorum

Hemen bir göz atıyorum.

Bence parçaları tek tek toplasak yüzde 20 25 kârımız olabilir. Bir de kasa dışındaki aygıtlara bakiyemiz yetersiz kalmış.

Bu ilana bir bak istersen.
İlanda ekran kartı 970 ama oyun oynamak için alıyorsan ASUS Vega 64 (2048 bit 8 GB) var onu da sisteme ekler veririm.
Ben görselleştirme uzmanıyım. Mining ile harcayacağım vaktin onda biri sürede sektörümden kazanıyorum zaten bu yüzden mining yapmadım hiç.
Bundan 2 tane almıştım. Birinde projemi yaparım diğerini render a destek için kullanırım diye ama pek gerek olmadı. Kenarda yattı anlayacağın.
Hocam yazdığınız fiyat güncel daha iyi donanımların sıfır fiyatından bile pahalı olmuş. Naçizane tavsiyem piyasayı araştırıp fiyat yazmalısınız. Acil yazdığınız için belirtmek istedim.

Yukarıdakini beğenmezseniz ya da bütçenizi çok aşıyor ise şöyle birşeyde buldum.

Birkaç parçasını özelleştirip yükseltirsek güzel olabilir bunu linklerine ekledim.

R9 7900x özelleitirmesi ile alınabilir.
Bir göz atıyorum hemen

Hocam yazdığınız fiyat güncel daha iyi donanımların sıfır fiyatından bile pahalı olmuş. Naçizane tavsiyem piyasayı araştırıp fiyat yazmalısınız. Acil yazdığınız için belirtmek istedim.

Fiyatı ikinci el muadil parça ve sistemler göz önünde bulundurularak çıkarılmıştı aslında.

Yeni konular

Geri
Yukarı