55 Mbps internet için Modem önerisi

yalcindaganil

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Arkadaşlar internetim 55Mbps, 8 up. VDSL

Modemim ZyXEL'in bayağı eski bir modeli ve arada bir çöküyor kendi kendiliğine bundan bıktığım için yeni bir modem almak istiyorum.
Almışken de parasına değecek bir modem arıyorum.
Ek olarak yayın hayatım ve oyun hayatım aktif. Profesyonel düşünüyorum.
Beni rahatsız etmeyecek uzun ömürlü bir modem almayı düşünüyorum.
Bulduğum birkaç modemi buraya atacağım değerli yorumlarınızı bekliyorum.

1. Keenetic Omni DSL KN-2011-01TR N300 Vdsl2-Adsl2+ 4 Port Modem Fiyatları ve Özellikleri
2. Keenetic Omni DSL N300 2x5dBi, Cloud, Mobil Uygulama VPN, KeenDNS, WPA3, Amplifier, Torrent, Medya Sunucusu (DLNA), Ebeveyn Kontrolü, Adguard, QoS, USB, 4xFE VDSL2/ADSL2+ Fiber Mesh WiFi Premium Modem Router KN-2011-01TR : Amazon.com.tr: Bilgisayar
3. https://www.hepsiburada.com/zyxel-v...pey&utm_source=pc&utm_term=c&wt_pc=epey.c.c.c
4. https://www.trendyol.com/asus/dsl-n...p-2364538?boutiqueId=612242&merchantId=105061
5. ASUS DSL-AC750 DualBand-Ebeveyn Kontrol Destekli-DLNA-VPN-ADSL-VDSL-EWAN FiBER-Modem Router : Amazon.com.tr: Bilgisayar
6. DSL-AC51 DualBand-DLNA-VPN-ADSL-VDSL-FiBER-Modem Router : Amazon.com.tr: Bilgisayar
7. Asus DSL-N16 300Mbps EWAN, VPN, Ebeveyn Kontrolü Destekli,VDSL,ADSL, Fiber Modem/Router - PttAVM.com

Aynı ürünü koydum mu bilmiyorum ama bulduğum ve aralarından birini almayı düşündüğüm ürünler bunlar.
Bütçe ise attığım linkteki ürünlerin ortalaması gibi söyleyebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Omni DSL yeter de artar bile ama VDSL teknolojisinde bence bu fiyatlarda yatırım yapılmaz. Ben sizin yerinizde olsam TT bayilerinden ikinci el 9970 alırım.

Omni DSL yeter de artar bile ama VDSL teknolojisinde bence bu fiyatlarda yatırım yapılmaz. Ben sizin yerinizde olsam TT bayilerinden ikinci el 9970 alırım.

Hocam ne demek istediniz. VDSL mevcut fakat ileriye yönelikte düşünüyorum fiber de desteklesin 500-1000'e kadar. Profesyonel arenada hizmet vermekteyim hiçbir sorun istemiyorum almışken kaliteli almak istiyorum. En fiyat performans ürünü satın almak istiyorum. Çekim gücü vs. İyi olmalı.

Geri
Yukarı