550.000 TL otomatik araç önerisi

boriano

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.

Otomatik olmak şartıyla 550k bütçeyle araç önerilerinizi bekliyorum. Aklımda Fluence, Megane 3, Astra H, Ceed ve i30 SW, Corolla 1.4D gibi modeller var. Sorunsuzluk ve yakıt açısından en mantıklı tercih ne olur? Şase, podye, direk ve airbagin işlemsiz olması bizim için yeterli. Tramer ve boya durumunu çok önemsemiyoruz. Malum bu fiyatlara böyle arabalar denk geliyor zaten.

Manuel önermeyin. Zorunluluktan otomatiğe geçmemiz gerekiyor, yoksa manuel daha iyi seçenekler olduğunun farkındayım.

Merhaba arkadaşlar.

Otomatik olmak şartıyla 550k bütçeyle araç önerilerinizi bekliyorum. Aklımda Fluence, Megane 3, Astra H, Ceed ve i30 SW, Corolla 1.4D gibi modeller var. Sorunsuzluk ve yakıt açısından en mantıklı tercih ne olur? Şase, podye, direk ve airbagin işlemsiz olması bizim için yeterli. Tramer ve boya durumunu çok önemsemiyoruz. Malum bu fiyatlara böyle arabalar denk geliyor zaten.

Manuel önermeyin. Zorunluluktan otomatiğe geçmemiz gerekiyor, yoksa manuel daha iyi seçenekler olduğunun farkındayım.
Opel Astra h ile kaza yaptık pert oldu araba ama bize bişey olmadı Opel Astra h ye güveniyorum yakıtıda fazla değil bakımda fazla isteyeceğini sanmam sonuçta alman kalitesi

Opel Astra h ile kaza yaptık pert oldu araba ama bize bişey olmadı Opel Astra h ye güveniyorum yakıtıda fazla değil bakımda fazla isteyeceğini sanmam sonuçta alman kalitesi
Hocam Astra h kalitesi benim de hoşuma gidiyor. Sadece bazı kronik sorunları olduğunun ve sürekli devam ettiğine dair yazılar okudum o endişelendiriyor. Aklımda Corolla 1.4D ile ön sırada.

Hocam Astra h kalitesi benim de hoşuma gidiyor. Sadece bazı kronik sorunları olduğunun ve sürekli devam ettiğine dair yazılar okudum o endişelendiriyor. Aklımda Corolla 1.4D ile ön sırada.
Söylediğiniz arabalar arasından en mantıklı 2 araç Astra ve Corolla zaten Corolla astraya göre daha az masrafı var umarım dilediğiniz arabayı alabilirsiniz

Otomatik olmak şartıyla 550k bütçeyle araç önerilerinizi bekliyorum. Aklımda fluence, Megane 3, astra H, ceed ve i30 SW, Corolla 1.4D gibi modeller var.

Astra h ve Corolla'nın şanzımanları robotize, tat vermez. Sürüş keyfi açısından listedeki en iyi araba olacakken şanzımanı bu keyfi baltalıyor. Deneyimle sabittir. Manuel düşünseydin kesinlikle bu iki arabayı tavsiye edebilirdim, özellikle de astra H'yi.

Fluence ve Megane'de çift kavramalı otomatik şanzıman, ceed ve i30'da ise tork konventörlü şanzıman var. Sıkıntısızlık açısından tork konventörü bulunduran bir şanzıman kesinlikle bir adım daha önde. Kore araçları sağlam ve dayanıklı olurken Renault grubunu işletmesi daha basittir. Sıkıntı yaşadığında dahi ustası kolaylıkla bulunur.

Merhaba arkadaşlar.

Renault fluence al geç bu fiyata daha kalitelisi zor bulunur.

Merhaba arkadaşlar.

Otomatik olmak şartıyla 550k bütçeyle araç önerilerinizi bekliyorum. Aklımda fluence, Megane 3, astra H, ceed ve i30 SW, Corolla 1.4D gibi modeller var. Sorunsuzluk ve yakıt açısından en mantıklı tercih ne olur? Şase, podye, direk ve airbagin işlemsiz olması bizim için yeterli. Tramer ve boya durumunu çok önemsemiyoruz. Malum bu fiyatlara böyle arabalar denk geliyor zaten.

İmkanınız varsa almanlara bakın. Kalite farkı fazla oluyor. Bir de km kriteriniz var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı