500.000-550.000 TL araç önerisi

Yani pek insanların tercihi değil ama Fiat 500l ya da 500X düşünebilirsiniz aşırı konforlu ve tatlış 1.6ları fena gitmiyor ben seviyorum eğer sıradan bir araba istemiyorsanız tercih edebilirsiniz.

Egea 1.6 düşünüyoruz ama iyi olur mu? Düşüncelerinizi merak ediyorum.
Az yakan çok kaçan önerilerinizi bekliyorum.
Yerinde olsam 1.6 dizel 120hp egea alırdım. Yazılım seviyorsan stage 1 olarak kullananlar var.
Paket olarak urban,urban plus,loungle,loungle plus önerebilirim. urbandan bile düşük ama 1.6 130hp olsun dersen oda var.

Dostum kriterlerin nedir? Örneğin. Boya durumu, km, model, marka vs.

Eğer piyasası hızlı olsun, temiz ve düşük km olsun diyorsan 1.6 Egea veya 1.5 dCi Fluence tercih edebilirsin.

Piyasası, yedek parçası, ustası o kadar önemli değil çok uzun sene kullanacağım konforlu güzel olsun diyorsan Renault Latitude ya da Peugeot 508 2012 model tercih edebilirsin.

Benim tercihim ilk dediğim seçenekten yana olurdu.

Dostum kriterlerin nedir? Örneğin. Boya durumu, km, model, marka vs.

Km Max 150.000 düşünüyorum. Yılı en az 2016 olabilir. Önden hasar almasza sıkıntı yok.

Ne kadar eski olmali ve kac km olmali en fazla?
Km Max 150.000 düşünüyorum. Yılı en az 2016 olabilir. Önden hasar almasza sıkıntı yok.

Yerinde olsam 1.6 dizel 120HP Egea alırdım. Yazılım seviyorsan stage 1 olarak kullananlar var.
Paket olarak urban, urban Plus, loungle, loungle Plus önerebilirim. Urbandan bile düşük ama 1.6 130HP olsun dersen oda var.

Bende öyle düşünüyorum da 2016 Full Egea almak mı daha mantıklı yoksa 2018 easy Plus mı sence?

Geri
Yukarı