550-600 watt PSU önerisi

Bütçe
600

meuzi

Hectopat
RX 6600 ve i5 11400F ile kullanabileceğim PSU arıyorum. Bütçem fazla değil. Eğer bu bütçede alınabilecek düzgün bir şey yoksa bekleyip daha sonra alabilirim.

Hocam Trendyolda bir satıcı var ama puanı 8,7 güvenemedim. Adınıda ilk defa gördüm. Alsam sorun çıkar mı acaba.
Garanti veremiyorum hocam, siz en iyisi Hydro K alın, akakçe genel önizlemesinde 550 TL gösterirken siteye girdiğimde PSU'nun fiyatını 639 TL gördüm, Hydro K modeli HV PRO modelinden bir tık daha iyi gibi.

RX 6600 ve i5 11400F ile kullanabileceğim PSU arıyorum. Bütçem fazla değil. Eğer bu bütçede alınabilecek düzgün bir şey yoksa bekleyip daha sonra alabilirim.

Frisby sadece dağıtıcı, Frisby görünce direkt atlamayın TLP Frisby PSU önerdi diye. Cougar'ın PSU'su temelde STX serisi.

Normalde olması gereken fiyatın biraz üzerinde, ama kabul edilebilir.

Bir üsttekinin aynısı, satıcı güvenilirse bu fiyattan da alınabilir.

Sharkoon dan uzak durun hocam korumaları var ama çalışmıyor. Çoğu arkadaşın elinde kaldı. XPG pylon şuan size tavsiye ederim.
Evet hocam dün gördüm onu bayağı kötü yorumları vardı. 650 v2 bir şeydi adı.

Frisby sadece dağıtıcı, Frisby görünce direkt atlamayın TLP Frisby PSU önerdi diye. Cougar'ın PSU'su temelde STX serisi.

Normalde olması gereken fiyatın biraz üzerinde, ama kabul edilebilir.

Bir üsttekinin aynısı, satıcı güvenilirse bu fiyattan da alınabilir.
Bunu düşünüyordum ama Hydro K daha iyimiş sanırım. Hydro K alacağım muhtemelen. Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı