550 TL Civarı Monitor Önerisi

Heron

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

En fazla 500 - 550 TL bütçem var. 1920x1080 geniş görüş açılı, kontrast ve parlıklığı iyi olan, en fazla 5 MS, keyifli ve rahat film izleyeceğim, oyun oynayabileceğim bir monitor önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
O ürün TN panel benim önerdiğim ise IPS panel. IPS panel alırsan daha çok geniş açısı ve daha doygun renklere sahip olursun bence benim önerdiğimi seçmen daha iyi bir seçenek olur.

Peki contrast oranı çok önemli mi? Peki ve ekran kartım şu an için pek iyi değil. Bir sıkıntı yaratmaz herhalde ?

O ürün TN panel benim önerdiğim ise IPS panel. IPS panel alırsan daha çok geniş açısı ve daha doygun renklere sahip olursun bence benim önerdiğimi seçmen daha iyi bir seçenek olur.

Aynı zamanda 500 ₺ civarı bir şey önerebilir misin?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aoc İ2369V daha iyi bir tercih olabilir ama dediğim ürünü alırsan daha iyi olur.
AOC i2476Vwm 23.6" Full HD IPS Led Monitör Fiyatı ve Özellikleri | Bimeks

Dostum benim ekran kartım çok iyi değil, oyun oynarken veya film izlerken sıkıntı yaratır mı ? Şuan 1440x900 çözünürlükte bir sıkıntı yok ama 1920x1080 de bir sıkıntı çıkmaz her halde ?

Ayrıca bu önerdiğin ile bunun arasında ne fark var ?
AOC 23" i2369v Geniş Ekran IPS led Monitör Fiyatı ve Özellikleri | Bimeks

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı