550 TL fingertip tutuşlu kablosuz fare önerisi

Bütçe
500

Sweatherx

Centipat
Daha fazla  
İyi Sosyaller! Şu an Razer Basilisk X ve G305/304 arasında kaldım. Sizce hangisi alınır ya da bu fiyat bandında daha iyi ürünler var mı? Ayrıca kablosuz kulaklık da alacağım Razer Barracuda X 2.4 GHz alıcıların çakisma yapmasını istemiyorum.

Basilisk X palm için daha uygun. G304/305 istediğiniz tutusa daha uygun. Fakat ağır bir fare ve Switch'leri sıkıntı olabiliyor nadir de olsa.

Bütçe biraz artarsa, 200₺ kadar; 3335'li M800 öneririm.

G305 alıyorsun.
Energizer AAA Alkalin pil alıp onu takıyorsun. AAA to AA bir dönüştürücü veya alüminyum folyo yardımıyla takabilirsin.
3D yazıcısı olan bir tanıdığından veya internette herhangi birisine ücret karşılığında basım yaptırarak buradan istediğin bir modu bastırıp modlu G305'in keyfini çıkarıyorsun.

Böylelikle yaklaşık 80gr olan ağırlığın 60 gram hatta daha aşağısına düşüyor.

G305 alıyorsun.
Energizer AAA Alkalin pil alıp onu takıyorsun. AAA to AA bir dönüştürücü veya alüminyum folyo yardımıyla takabilirsin.
3D yazıcısı olan bir tanıdığından veya internette herhangi birisine ücret karşılığında basım yaptırarak buradan istediğin bir modu bastırıp modlu G305'in keyfini çıkarıyorsun.

G
G305 alıyorsun.

Usta tamam herşey de zaten önceden kullandığım mouse 130 gram dı alışıgım yani 80 gram olsa da yeter bana ama basilisk x sensör vs herşeyi daha iyi g304 den ayrica 30 tl ucuz yani bunlara rağmen genede 305 mi alayım. Bide kulaklık olarak da razer yani aynı olsa daha guzel olur diye dusundum ama sen hala g305 al dersen alırım yani

G

Usta tamam herşey de zaten önceden kullandığım mouse 130 gram dı alışıgım yani 80 gram olsa da yeter bana ama basilisk x sensör vs herşeyi daha iyi g304 den ayrica 30 tl ucuz yani bunlara rağmen genede 305 mi alayım. Bide kulaklık olarak da razer yani aynı olsa daha guzel olur diye dusundum ama sen hala g305 al dersen alırım yani
Basilisk tutuşunuz için uygun değil hocam.

Geri
Yukarı