Fingertip Kablolu/Kablosuz Fare önerisi

Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, daha önce de konu açmıştım ancak bir sonuca varamadım. LOL, CS:GO, Company of Heroes 2 gibi oyunları oynayan biriyim. (Profesyonel olarak oynamıyorum arkadaşlarla zevkine oynuyoruz) Bana hem oyunlarda rahat ettirecek, hem de günlük kullanımda rahat ettirebilecek bir fare lazım. Kablolu kablolu da kablosuz da olabilir. Bütçe 400 TL ancak kara cuma yaklaşıyor bak bu fare bütçenin üzerinde ama indirime girebilir dediğiniz farelere de bakarım.

Bu arada fingertip kullanıyorum sanırım, bileği mousepad'e koyup fareyi parmaklarımla yönlendiriyorum. Avucumun içi farenin sırtına yaslanmıyor. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
hocam logitech farelere bir türlü ısınamıyorum benden mi kaynaklı bilmiyorum ama çok eski fareler gibi görünüyor gözüme.
Logitech G305 modeline bakabilirsiniz.
Hortlatıyorum kusura bakmayın ama tuhaf adamım şimdi de dediğiniz fareye tutuldum 😀

350 tlye alınır mı sizce dediğim tarzda oyunlarda rahat ettirir mi fps oyunlarda güzel iş yapar mı?

Aslına bakarsanız sadece oyun için de değil, günlük kullanım içinde fare arıyorum o yüzden kablosuz olması bir avantaj. Ama tipi çok eski tarz farelere benziyor o hoşuma gitmiyor pek.

Son düzenleme:
hocam logitech farelere bir türlü ısınamıyorum benden mi kaynaklı bilmiyorum ama çok eski fareler gibi görünüyor gözüme.

Hortlatıyorum kusura bakmayın ama tuhaf adamım şimdi de dediğiniz fareye tutuldum 😀

350 tlye alınır mı sizce dediğim tarzda oyunlarda rahat ettirir mi fps oyunlarda güzel iş yapar mı?

Aslına bakarsanız sadece oyun için de değil, günlük kullanım içinde fare arıyorum o yüzden kablosuz olması bir avantaj. Ama tipi çok eski tarz farelere benziyor o hoşuma gitmiyor pek.
Severek kullandığım cihazdır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı