550 TL gamepad onerisi

Hocam Logitech F310'dan geçsek iyi olur mu? Tuşları çok ağır o sebeple soruyorum.
Ben şahsen öneririm hocam öyle bir zorluğu yok tam f/p hatta fiyatı orada yazan özellikleri gerçekten sorunsuz sağladığı için daha fazlasını bile hak ediyor desek yeridir yeni hesap açarak bir deneyebilirsiniz memnun değilseniz şu ankinden.

Ben şahsen öneririm hocam öyle bir zorluğu yok tam f/p hatta fiyatı orada yazan özellikleri gerçekten sorunsuz sağladığı için daha fazlasını bile hak ediyor desek yeridir yeni hesap açarak bir deneyebilirsiniz memnun değilseniz şu ankinden.
Hocam tuşları nasıl? F310'un tuşları aşırı sert çünkü. Amazon yorumlarına göre aldım pişmadım.

Hocam tuşları nasıl? F310'un tuşları aşırı sert çünkü. Amazon yorumlarına göre aldım pişmadım.
Öyle sert değil şöyle söyleyeyim tek bir örnek vereyim oynadıklarım ardından. Hollow Knight bitirdim bununla hiçbir sorun yok ard arda tuşlara basıyorsun ama beni bir kere bile rahatsız etmedi tuşları memnunum bu kadarını beklemiyordum yanlışım yoksa 351 TL idi ben aldığımda ama vergiyle kaça geldi emin değilim çünkü başka şeyler de vardı birlikte aldığım için emin değilim ama kesinlikle her kuruşuna değiyor.

Hocam size kaç günde geldi ürün arada FIFA veya hikayeli oyunlar için falan kullanmayı düşünüyorum dandik gamepadimin sağ analogu bozuldu ona göre alacağım çok uzun süre kargo beklemek istemiyorum şahsen.
Sizinki tahmini 2 haftaya gelir hocam ben büyük indirim döneminde aldım o yüzden tahminimce çok satış yapıldığı için normalden geç gelmişti benimki.

Geri
Yukarı