550 TL kablosuz kulak üstü kulaklık önerisi

Mordo RS

Hectopat
Daha fazla  
400TL civarında kulak üstü kulaklık arıyorum. Bir şeyler izlemek ve müzik dinlemek için kullanacağım. Bluetooth özelliği olmalı. Katlanabilir olursa iyi olur.
Sabah bu kulaklık 450TL'ye düştü ama yetişemedim, alamadım maalesef.

Son düzenleyen: Moderatör:
JBL T500 Mavi Kablolu Kulak Üstü Kulaklık Fiyatı, Yorumları - Trendyol Dün bu kulaklığı satın aldım, JBL markasından bahsetmeye gerek yok sanırım. Şarjı bir buçuk gündür aralıksız kullanmama rağmen bitmedi. Ses kalitesi mükemmel, müzik olsun oyun olsun fiyatına göre çok iyi bir performans sergiliyor. En güzel özelliklerinden biri, istediğiniz gibi Bluetooth'lu olması. Almayı düşünür müsünüz bilmiyorum fakat, kesinlikle şahsi önerimdir.

Kablolu bu model. Tune 510BT modelini diyorsunuz sanırım. İyi bir ürün değil zaten.

Alınmamalı.

Kablolu olanını paylaşmışım, düzenleyeceğim bir saniye. Dün kendim satın aldım diyorum iyi bir ürün değil diyorsunuz, komik.
İkisinin alakasını söyler misiniz? Sizin almış olmanız ürünün kötü olduğu gerçeğini değiştirmiyor benim bildiğim kadarıyla.

Şahin'e binen dayılar da arabalarından memnunlar. Sizin memnuniyetiniz de bu hesap.

Şu kulaklığı çok övüyorlar. İstersen araştır, ses konusunda bayağı iyi olduğu söyleniyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı