550 TL klavye önerisi

Prime ile 622 TL.
Arkadaşın dediğini al. Rampage, Gambost falan filan alınmaz. Şu an elimde bir tane var (ilk aldığım klavyelerden biri olabilir.) ama berbat ve sesi insanın kulağını çınlatıyor. Ayrıca mekanik bile değiller.
2.ele güveniyorsan Gamepower warlock compact dolap üzerinde var. Sıfırı 800 TL. 0 alacaksan T60 veya Dk61se
Bunu sakın alma. En iyisi DK61SE

Arkadaşın dediğini al. Rampage, Gambost falan filan alınmaz. Şu an elimde bir tane var (ilk aldığım klavyelerden biri olabilir.) ama berbat ve sesi insanın kulağını çınlatıyor. Ayrıca mekanik bile değiller.

Bunu sakın alma. En iyisi DK61SE
çok teşekkürker

2. el güveniyorsa diye önerdim kötü bir parça mı?

Dostum forumda Gamepower Rampage Everest gibi markaları önermiyoruz. Zaten önerilmemesi lazım doğru olan bu. İnternette bazı kanallarda sana iyiymiş gibi anlatıyorlar ama öyle değil. Game ile başlayan her şeyi sil. (Gamenote hariç)

@emirhannk Bak şimdi bana eğer "o kadar ürünü aldım bir sorun olmadı iyi markadır" diyip översen yemin ediyorum ... Devamı duruma göre değişir.

Dostum forumda Gamepower Rampage Everest gibi markaları önermiyoruz. Zaten önerilmemesi lazım doğru olan bu. İnternette bazı kanallarda sana iyiymiş gibi anlatıyorlar ama öyle değil. Game ile başlayan her şeyi sil. (Gamenote hariç)

@emirhannk bak şimdi bana eğer "o kadar ürünü aldım bir sorun olmadı iyi markadır" deyip översen yemin ediyorum... Devamı duruma göre değişir.

Hocam kahkaha attım 2. yorumunuzada tabii ki haklısınız sadece son anda Game Note hariç dediniz ya ona güldüm bende Gamepower kullandım bir dönem kötü evet.

@emirhannk Bak şimdi bana eğer "o kadar ürünü aldım bir sorun olmadı iyi markadır" diyip översen yemin ediyorum ... Devamı duruma göre değişir.
Gamebooster, Gamepower, Rampage (bazı istisnalar var), PowerBoost, Everest, (zaten Rampage marka değil Everest direkt) Trust. Trust'da da yine istisnalar var.

Hocam kahkaha attım 2. yorumunuzada tabii ki haklısınız sadece son anda Game Note hariç dediniz ya ona güldüm bende Gamepower kullandım bir dönem kötü evet.

Kusura bakmayınız hocam. Bı aralar çok öneren oluyor boş boş yorum atıyorlar sinirleniyorum üzerinize almayın. Mesajı siliyorum :D.

Silemiyorum :D.

Geri
Yukarı