550 TL kulaklık önerisi

Bütçe
550
Zaten yanlar sert plastik. Yani elinle ayarlıyorsun.

Peki uzun süre kullanımda o ayarladığımız kısmın kendiliğinden kayması tutmaması gibi bir problem oluşur mu ya da kulaklığı çıkarmak için esnete esnete yanların kırılması gibi?

Peki uzun süre kullanımda o ayarladığımız kısmın kendiliğinden kayması tutmaması gibi bir problem oluşur mu ya da kulaklığı çıkarmak için esnete esnete yanların kırılması gibi?

Çok fazla esnetmezseniz sorun oluşmaz, yükseklik ayarı da gevşeyebilir ama tutmayacak kadar değil.

Pek sanmıyorum. Kulaklığın tek uzun kullanımda sorunu mikrofonun düşmesi (vidası gevşiyor.) Vidasını sıkarak sorun çözülüyormuş. Ben herhangi bir sorunla karşılaşmamıştım.

Pek sanmıyorum. Kulaklığın tek sorunu mikrofonun düşmesi (vidası gevşiyor.) Vidasını sıkarak sorun çözülüyormuş. Ben herhangi bir sorunla karşılaşmamıştım.

Peki Pusat Gaming kulaklığı önerir misiniz?

Çok fazla esnetmezseniz sorun oluşmaz, yükseklik ayarı da gevşeyebilir ama tutmayacak kadar değil.

Çünkü eski kulaklığım (artık eski) Razer Kraken X Lite'de yanları çıkarmak için esnete esnete çatlamış bugün kulaklığı çıkarıyordum hoop bam.

Her kulaklığın malzeme kalitesi bir değil, açıkçası ne olacağı bilinmez ama düzgün kullanılırsa yıllarca gideri var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…