550 TL kulaklık önerisi

Bütçe
550

MertEren94

Hectopat
Gamenote H2016D öneriyorlar ama pedleri küçük geldi benim kulaklar büyük olduğu için pek rahat edemem gibi, James Donkey 710 düşünüyorum. Varsa 550 TL bandında rahat, ses kalitesi fena olmayan bir kulaklık önerebilir misiniz?

Bütçeyi 50 TL daha arttırıp kendi kullandığım Vandalı almanızı öneririm. Kafa bantları ve ses kalitesi gayet iyi. Mikrofonu da güzel tam bir F/P ürünü.

Gamenote H2016D öneriyorlar ama pedleri küçük geldi benim kulaklar büyük olduğu için pek rahat edemem gibi, James Donkey 710 düşünüyorum. Varsa 550 TL bandında rahat, ses kalitesi fena olmayan bir kulaklık önerebilir misiniz?
Sharkoon RUSH ER3. Bütçe artarsa Havit Gamenote H2029U.
Sharkoon RUSH ER3’e EQ yapılırsa iyi ses alırsın.

Bütçeyi 50 TL daha arttırıp kendi kullandığım Vandalı almanızı öneririm. Kafa bantları ve ses kalitesi gayet iyi. Mikrofonu da güzel tam bir F/P ürünü.
Alınmaz.

Sharkoon er3'ü kullandınız mı? çok öneriyorlar ama sharkoon neden james donkey 710'dan daha mantıklı mesela? Hassasiyeti daha az ve sürücü çapı daha küçük
Malzeme kalitesi, mikrofon kalitesi vs. daha iyi. Hiç değilse herhangi bir kronik sorunu yok. EQ ayarları ile hem kulaklıktan hem de mikrofondan daha iyi performans alırsın.

Malzeme kalitesi, mikrofon kalitesi vs. daha iyi. Hiç değilse herhangi bir kronik sorunu yok. EQ ayarları ile hem kulaklıktan hem de mikrofondan daha iyi performans alırsın.
rahatlık ve ses kalitesi en önemli faktörler benim için, sürücü çapı ve hassasiyetinin daha az olması sıkıntı çıkarmaz mı. Redragon scylla nasıldır sharkoon ile karşılaştırınca?
veya bu

HP DHE-8010​

Son düzenleme:

Sharkoon'un kafa ayarını elle yukarı aşağı yaparak mı ayarlıyoruz yoksa kafamıza taktığımızda kendimi ayarlıyor? Demek istediğim şu işaretli kısımlar:

Dosya Ekleri

• 365715921_.png
    365715921_.png
    372,1 KB · Görüntüleme: 6
  • download.jpg
    download.jpg
    15,9 KB · Görüntüleme: 7

Geri
Yukarı