550 TL oyuncu kulaklığı onerisi

isimsizjoker

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Pek bir özelliği olmasına gerek yok. Hikayeli oyunlar oynarım, kafamda şu an Havit'in H2230D modeli var. Başka ne olabilir bu bütçede?

Son düzenleyen: Moderatör:
ben zamanında rampage sn-rw 2 aldım 3 yıl kullandım kulaklığın pedleri soyulunca değiştirmiştim rampage öyle kötü bir firma değil

Havit H2230D bu fiyat bandın da iyidir, Galax sonar 01 var bir de bu fiyatlar da 50-60 TL aşıyor ama. Galax Sonar 01 RGB 7.1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Hocam Galax'ı bende duydum Teknobiyotik'te satılıyordu bir ara kaliteli olduğunu duymuştum Havit'in ekstra mikrofonu çıkartma özelliği var o bayağı işime yarıyor aralarında çok fark var mıdır ses kalitesi acisindan.

7.1 olması iyiymiş aslında bunu da alabilirim.

Hocam Galax'ı bende duydum Teknobiyotik'te satılıyordu bir ara kaliteli olduğunu duymuştum Havit'in ekstra mikrofonu çıkartma özelliği var o bayağı işime yarıyor aralarında çok fark var mıdır ses kalitesi acisindan.

7.1 olması iyiymiş aslında bunu da alabilirim.

Sanal 7.1 olması sebebiyle Galax bir tık daha iyidir belki ama fazla fark yok aralarında.

Yeni konular

Geri
Yukarı