550 TL Red Switch bilek destekli klavye önerisi

Dediğiniz klavyeyi kullanmadım ve bilmiyorum. Kendi kullandığım klavye olan Gamepower Katana'yı tavsiye edebilirim.

Yorumun için teşekkür ederim Switch falan pek anlamıyorum ben biraz araştırdım o kadar tuşa rahat basayım klik sesi falan da mühim değil duymuyorum zaten basması rahat olsun bilek desteği olsun yeter bana senin klavyene bir bakayım olursa eğer alırım.
Dediğiniz klavyeyi kullanmadım ve bilmiyorum. Kendi kullandığım klavye olan Gamepower Katana'yı tavsiye edebilirim.

Attığın klavye Blue Switch galiba baktım ama.

Yorumun için teşekkür ederim Switch falan pek anlamıyorum ben biraz araştırdım o kadar tuşa rahat basayım klik sesi falan da mühim değil duymuyorum zaten basması rahat olsun bilek desteği olsun yeter bana senin klavyene bir bakayım olursa eğer alırım.
Uzun süredir GamePower Katana kullanıyorum. Hissiyatı ve RGB modları gayet güzel. Ancak çok üst düzey bir hissiyatı yok.

Güzel klavyedir.

Bende çoğu yerde gördüm bu klavyeyi dediğim gibi rahat olmasını istiyorum başka seçenek gelmezse Rampage KB-R97 ya da bunu düşünüyorum.
Uzun süredir Gamepower Katana kullanıyorum. Hissiyatı ve RGB modları gayet güzel. Ancak çok üst düzey bir hissiyatı yok.

Hissiyattan ziyade tuşlara basarken rahat olmasını istiyorum RGB vs önemli değil benim için bilek desteği olsun tuşlara rahat basabileyim Red Switch olsun yeterli.

Attığın klavye Blue Switch galiba baktım ama.
Blue Switch ve Red Switch seçeneklerinin olması lazım. Ben aldığımda zamanda iki seçenekte vardı ben Red Switch tercih etmiştim.

Güzel klavyedir.
Hocam bu klavyede bazı kişilerde basmama sorunu olmuş. Bence şuanlık önerilmemesi gerekli. @TÇB hocam yardımcı olacaktır.

Blue Switch ve Red Switch seçeneklerinin olması lazım. Ben aldığımda zamanda iki seçenekte vardı ben Red Switch tercih etmiştim.

Attığın klavye gayet güzel ve bilek desteği ayrı değil bir bakacağım içime sinmedi şu an teşekkür ederim.
Hocam bu klavyede bazı kişilerde basmama sorunu olmuş. Bence şu anlık önerilmemesi gerekli. @TÇB hocam yardımcı olacaktır.

Peki senin önerin var mı aradığım kriter dahilinde.

Yeni konular

Geri
Yukarı