550 TL'ye kadar kulaklık tavsiyesi

Telefon için günlük kullanım amacıyla almak istiyorum.
@Lindorie Miriel bu arada bilgisayar için BlackShark V2 X daha iyi olmaz mı?

Bugün elime Anker SoundLife Q10 geçti. Onu önerebilirim, eğer ilgilenirseniz.

Ses performansından memnun kaldım ancak kablosuz kullanımda kısık seste dip ses sorunu var, hatta sesi kestiğinizde 1-2 saniye devam eden bir cızırtı duyuyorsunuz. AUX kablosunu takınca dip ses kesiliyor ama, fiyatına göre iyi bir kulaklık olduğunu düşünüyorum.

Alternatifi olarak da TaoTronics SoundSurge 85 olabilir.

@Mansion bu konuları daha iyi bilir aslında. Sizdeyiz hocam :) Konu dışı: bu arada konu dışı olacak ama benim durumuma baksanız fena olmaz :D

Son düzenleme:
kanka Sennheiser öneririm onlara bak veya daha uygun fiyata bunu önerebilirim. ben bunu kullanıyorum 3 ay oldu gayet memnunum. aktif gürültü azaltma modu var sarjı da gayet iyi bas ve ses kalitesi de gayet yeterli.

Tavsiyem Soundcore Life Q10.ANC olsun derseniz SoundSurge 85

Bugün elime Anker SoundLife Q10 geçti. Onu önerebilirim, eğer ilgilenirseniz.

Ses performansından memnun kaldım ancak kablosuz kullanımda kısık seste dip ses sorunu var, hatta sesi kestiğinizde 1-2 saniye devam eden bir cızırtı duyuyorsunuz. AUX kablosunu takınca dip ses kesiliyor ama, fiyatına göre iyi bir kulaklık olduğunu düşünüyorum.

Alternatifi olarak da TaoTronics SoundSurge 85 olabilir.

@Mansion bu konuları daha iyi bilir aslında. Sizdeyiz hocam :) Konu dışı: bu arada konu dışı olacak ama benim durumuma baksanız fena olmaz :D

Normal o durum. Dip ses çok sorun değil, çünkü çok kısık sesle dinleyenin pek olduğunu sanmıyorum.

Normal o durum. Dip ses çok sorun değil, çünkü çok kısık sesle dinleyenin pek olduğunu sanmıyorum.

Zaten, benim gibi Metal dinleyen bir kişi ne yapsın kısık sesi değil mi :D

Tek gariplik sesi durdurduğumda dip sesin 1-2 saniye daha devam etmesi, o olmasa iyiymiş ama çok sorun değil.

Zaten, benim gibi Metal dinleyen bir kişi ne yapsın kısık sesi değil mi :D

Tek gariplik sesi durdurduğumda dip sesin 1-2 saniye daha devam etmesi, o olmasa iyiymiş ama çok sorun değil.

Evet çok sorun olmuyor o. Herkeste var o bende de dahil.

Dip ses olayı tam olarak ne oluyor hocam?
Müziği durdurduktan sonra 1-2 saniye daha devam etmesi gibi bir şey mi?

Yok hayır, ince bir ses geliyor 1-2 saniye. Kafaya takılacak bir şey değil ama.

Çok iyi anltamadım detaylar burada:

Yeni konular

Geri
Yukarı