550 TL'ye R9 290X alınır mı?

Tün ekstra çekeceği güç falan toplam 300 Watt çeker.

Ama o fiyata HD 7970 bile biraz zor. Yada 280X. 290X nasıl oluyor? Bence uzak dur. Alacaksan da çok ciddi testlere sok. Saatlerce stres testinde kalsın.

Anca o zaman alınabilir. Ayrıca soğumasını söküp anakartta işlem var mı diye detaylıca işinin ehli birisi tarafından kontrol ettir.

Dediğim gibi, baya ucuz.

Her ucuz şeye böyle yaklaş. Ülkede dolandırıcıların cirit attığını unutma. Adamın ihtiyacı vardır, hemen elden çıkarması gerekir falan olabilir ama. Neyse.

Alacaksan test edip al.

Tün ekstra çekeceği güç falan toplam 300 Watt çeker.

Ama o fiyata HD 7970 bile biraz zor. Yada 280X. 290X nasıl oluyor? Bence uzak dur. Alacaksan da çok ciddi testlere sok. Saatlerce stres testinde kalsın.

Anca o zaman alınabilir. Ayrıca soğumasını söküp anakartta işlem var mı diye detaylıca işinin ehli birisi tarafından kontrol ettir.

Dediğim gibi, baya ucuz.

Her ucuz şeye böyle yaklaş. Ülkede dolandırıcıların cirit attığını unutma. Adamın ihtiyacı vardır, hemen elden çıkarması gerekir falan olabilir ama. Neyse.

Alacaksan test edip al.
Letgoda buldum ilanı 700 liraydı normalde fiyatı rx 570 almam daha iyi mi olur daha yeni oldugu için aynı fiyat aralıgında performans olarak sizce hangisi daha iyi?
Kat be kat artacak elektrik faturasını da düşün fiyata aldanma.
Elektrik onemli değil elimdeki parayla maksimum performans alabileceğim ekran kartı arıyorum

Letgoda buldum ilanı 700 liraydı normalde fiyatı rx 570 almam daha iyi mi olur daha yeni oldugu için aynı fiyat aralıgında performans olarak sizce hangisi daha iyi?

Elektrik onemli değil elimdeki parayla maksimum performans alabileceğim ekran kartı arıyorum
RX 570 daha mantıklıdır. Rx 570 sıfırı 900 tl desek bu kartı 550 ye aldınız diyelim. Arada 350 tl var. R9 290X RX 570 e göre her ay elektrik faturasına yoğun kullanımda 20 tl atsa 12 ayda 240 tl yapar. R9 290X 1 yıl içerisinde bozulma ihtimalide yüksek.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı