5500-6500 TL arası Gaming laptop önerisi

Makaleler
4
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar malum korona var ve dışarı çıkamıyoruz, bu da evde kalmamıza sebep olmakta. Ben böyle arkadaşlarımla CS:GO, PUBG, LoL, ETS 2, Zula ve benzeri oyunlar oynamak için alıyorum. Ofiyata sistem toplanır diyen varsa Slim ya da mini kasa olacak çünkü taşımam lazım oluyor, sistem toplayacaksanız monitörsüz 5000 monitörlü Max 6500 TL olacak. Şahsen masaüstü istemiyorum mümkün olduğunca sistem toplamayın :)

Güzel dizüstü bilgisayara benziyor.

İkisi de tam sizlik. :)

Laptoplar hakkında fazla bilgism olmasa da içindeki bileşenlere göre güzel bir oyun deneyimi sunar:
Ama bu fiyata bundan kat ve kat daha fazla performans alabileceğiniz sistem toplayabilirsiniz isterseniz toplayayım :)

Laptoplar hakkında fazla bilgism olmasa da içindeki bileşenlere göre güzel bir oyun deneyimi sunar:
Ama bu fiyata bundan kat ve kat daha fazla performans alabileceğiniz sistem toplayabilirsiniz isterseniz toplayayım :)

Slim kasa veya mini kasa olacak ise sahne sizin:)))

Monitör: Asus VP249QGR 1460TL
Anakart: MSI B450M-A PRO MAX 492TL
İşlemci: AMD Ryzen 5 1600 909TL
Ekran kartı: Galax GTX 1650 Super 1450TL
RAM: 2 x Corsair Vengeance 8 GB 3000MHz 556TL
Depolama: WD Blue 500GB 509TL
Kasa: Dark Guardian Mini 420TL
PSU: High Power 600W 80+ BRONZE 395TL
Klavye Kulaklık Mouse: Yoksa 600-800TL civarı

Topladım hemen toplamı 6500TL altına geliyor. Tercihlerine ve bulduğun indirimlere göre işlemci, ekran kartı ve kasa oynayabilir değişebilir. Bu bütçedeki tüm laptoplardan parana göre daha çok alırsın.

Geri
Yukarı