5500-6500 TL Sistem Toplama

Bütçe
6500

veltus

Hectopat
Selamlar dostlar, yılbaşında güzel bir sistem çekmek istiyorum bu konularda biraz bilgiliyim ama nasıl bir sistem toplayacağımı bilemedim. Güvendiğiniz veya beğendiğiniz sistem varsa yardımcı olursanız çok teşekkür ederim.

Teşekkürler.

5924 TL tutuyor.

RTX 2060'a zorlamak isterseniz bu sisteme bakabilirsiniz. 6540 TL.

Son düzenleme:
Selamlar dostlar, yılbaşında güzel bir sistem çekmek istiyorum bu konularda biraz bilgiliyim ama nasıl bir sistem toplayacağımı bilemedim. Güvendiğiniz veya beğendiğiniz sistem varsa yardımcı olursanız çok teşekkür ederim.

Teşekkürler.

Corsair Spec-delta Rgb Cc-9020121 Mid-tower Atx Gaming Kasa 550w | Trendyol ta 6.232 TL tutuyor

@tirabzonun_kaymagi ekran kartı olarak bu. https://www.hepsiburada.com/msi-gef...ntus-xs-6g-p-HBV00000PJZA6?magaza=Hepsiburada

Anakart olarak bu.

PSU olarak bu.

SSD olarak bu.

Kasa olarak ise bu daha iyi olmaz mı? 6500 TL bütçe sonuçta.

@Walter_White0 Dostum sistem çok kötü olmuş. Kullandığın SSD kronik sorunlu, RTX 2060 fiyatına 1660S seçmişsin, kullandığın RAM çok pahalı. İlla soğutması iyi bir model önereceksen ROG Strix modeli 2400 TL Vatan Bilgisayar'da.

@Walter_White0 Dostum sistem çok kötü olmuş. Kullandığın SSD kronik sorunlu, RTX 2060 fiyatına 1660S seçmişsin, kullandığın RAM çok pahalı. İlla soğutması iyi bir model önereceksen ROG STRIX modeli 2400 TL Vatan Bilgisayar'da.

bilgilendirdiğin için sağ ol şimdi baktım RTX 2060 fiyatına gereksiz pahalı bir model önermişim

Geri
Yukarı