5500 TL bilgisayar toplama

Bütçe
5500 TL
Vatan şu aralar iyi. Biraz bekletiyor ama, 1000 tl gibi uyguna gelebiliyor tek tek toplarsan. Senin için bakayım şuan hangisi uygun.

Bunlar güncelleniyor, birde mağazadanda alabilirsiniz. Stok bilgilerine bakın.

Bizim burda VATAN mağza'sı yok oyuzden internetten sipariş etmem lazım.

Benden internetten aldım. Devamlı takip edin, gün içerisinde yenileniyor stoklar, erken bitiyor.

Tamamdır çok teşekkürler 😁
1. sistemde SSD yok loading ekranlarında bayağı beklersiniz ve ben genellikle Intel almanızı önermem ve son sistem güzel ama pahalı.

Aynen ssd şart. İntel 9. Nesil işlemcileri çok iyi değil bu yüzden rayzen almayı düşünüyorum

Devamlı takip et kardeşim, şuan ki en uygun site vatan. Zaten çok yoğunlar, 10-15 gün sürüyor gelmesi söyleyeyim. Malzemeler öyle dandik değil, diğer sitelerde adı sanı duyulmamış ramleri ssd leri kakalıyor söyliyeyim. Sen yine araştır bak, bulursan at buraya yorumlarız.
iyi de
Tamamdır çok teşekkürler 😁

Aynen ssd şart. İntel 9. Nesil işlemcileri çok iyi değil bu yüzden rayzen almayı düşünüyorum
iyi değil dediğin işlemciler oyunlarda geçiyor amd yi, sen çok takılma söylenenlere. Açıp bechmark testlerine bak anlarsın. AMD intel çok takılma hangisi uygunsa kaçırma al. Pişman olmazsın.

Devamlı takip et kardeşim, şuan ki en uygun site vatan. Zaten çok yoğunlar, 10-15 gün sürüyor gelmesi söyleyeyim. Malzemeler öyle dandik değil, diğer sitelerde adı sanı duyulmamış ramleri ssd leri kakalıyor söyliyeyim. Sen yine araştır bak, bulursan at buraya yorumlarız.

Peki bun nasıl acaba? GameGaraj dan topladım sizce yeterince iyi mi?
Screenshot_2020-06-07-03-59-15-160_com.whatsapp.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı