5500 TL bütçe ile M33 vs Realme 8

Msimsek140

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Bütçem maksimum 5500 TL. Bu fiyata M33 ile Realme 8 arasında kaldım. Oppo'nun servis desteği ile ilgili, Ankara'daki 2 yetkili servisi hakkında da Google'da çok kötü yorumlar var. Ayrıca ısınma ile ilgili birkaç yorum okudum Realme 8'de. M33 için ise olumsuz bir şey görmedim. Önceliğim oyun ve batarya performansı. Bu ikisinden biri veya başka bir cihaz önerilerine açığım.

Realme 8 almayı düşünüyorum fakat alabileceğim düzgün bir yer bulamadım. Mediamarkt da bulunuyor. Buradan alsam arkası yazılı şekilde gelir mi? 5700 lira bu arada mediamarkt da

Bence Realme 8 almalısın. İki gündür bu konuyu araştırıyorum. Samsung markasının Exynos 1280 adındaki işlemcisi uzun vadede berbat bir işlemciymiş. Özellikle oyun performansı yerlerde olan bir işlemci diye söz ediliyor. Samsung bazı ülkelerde Snapdragon işlemci kullanırken Türkiye'de Exynos markasını kullanıyormuş. Bu işlemci kısa vadede mutlu edip uzun vadede kasmalar yaşatıyormuş. Samsung M33'ün tek artısı 5G olması. Onun dışında ekran kalitesi olarak da Realme 8 daha iyi. Ben sırf bu sebeplerden dolayı Realme 8 almaya karar verdim. Samsung kullanıp da memnun olan bir kişi görmedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Bütçem maksimum 5500 TL. Bu fiyata M33 ile Realme 8 arasında kaldım. Oppo'nun servis desteği ile ilgili, Ankara'daki 2 yetkili servisi hakkında da Google'da çok kötü yorumlar var. Ayrıca ısınma ile ilgili birkaç yorum okudum Realme 8'de. M33 için ise olumsuz bir şey görmedim. Önceliğim oyun ve batarya performansı. Bu ikisinden biri veya başka bir cihaz önerilerine açığım.
Ben Realme 7 kullanıyorum 1.5 yıldır bir problem yok. Bilgin olsun istedim.

Realme 8 almayı düşünüyorum fakat alabileceğim düzgün bir yer bulamadım. Mediamarkt da bulunuyor. Buradan alsam arkası yazılı şekilde gelir mi? 5700 lira bu arada mediamarkt da
Punk Black rengini alırsanız arkasında yazı olmaz.

Ek olarak ben oyun oynamayan biriyim diyorsanız kamera, ekran ve kutu içeriği olarak Realme 8 tercih ederdim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı