5500 TL bütçeli sistem

• Konuyu başlatan mert26
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 1B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bütçe en fazla 5600 TL olabilir. O soğutma biraz pahalı gelicek.

Hocam bilmeden yorum yapma. 912 Haf ADVANCE daha iyi bir kasadır.Daha kalitelidir.
Arkadaşım 32 Gb ram istiyor sen gidip 8 yazıyorsun yapma.
Kingston SANDISK'ten daha kalitelidir. Daha uzun ömürlüdür.
GTX 780 alınacaksa Özel soğutmalı tercih edilmeli.
Benim önerdiğim Anakart çok daha kaliteli bir anakart. LGA 2011 'de Asus tercih edilir. Programlama da kullanılacağı için.
Tartışma isteyen birisin sanırım. Yazdıklarımı düzgün okuyup sonra cevap verirsen daha sağlıklı olur. Şimdi kasa olarak hangisinin daha iyi olduğunu nasıl söyleyebiliyorsun. Fiyatına göremi? Büyüklüğüne göremi? Yoksa ikisini de kullandın mı? Onu geçtim. 32 gb istediğini benim sistemi önerdiğim yazıdan sonra yazmış. Ve sende 16 gb önermişsin. Yani seninki de 32 gb değil. Ssd olarak kington hyper serisi ssdleri sandisk extreme serisinden performanssız. İkisinin de 120 gb modelleri mevcut bende. Gtx 780 özel soğutmalı tercih edilmeli demişsin. Şaka mısın sen? Benim önerdiğim ekran kartına zahmet edip bir baksaydın. Gigabyte gtx 780 windforce 3x önerdim. Ötesi yok. Hatta asus'un soğutmasın dan daha iyi bir soğutmaya sahip. Önerdiğim anakart MSİ. Military class sertifikalı. Asus'un bir çok anakart'ından daha iyi o.c olabiliyor. Yani ilk önce oku sonra yorum yap. Önce araştır sonra öner. 3 düşün bir konuş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı