5500 TL civarı direksiyon seti önerisi

1Derko1

Hectopat
Merhaba, bütçem maksimum 5500-5600TL

Bu fiyata kadar alınabilecek en iyisi direksiyon seti nedir?

DFGT baktım fakat vitesini pek sevmedim bana debriyajlı ve V902'deki gibi h vitesli bir direksiyon lazım.

G25 nasıldır?

Dolap üzerinden pek sağlam G27 bulamadım.

DFGT baktım fakat vitesini pek sevmedim bana debriyajlı ve V902'deki gibi h vitesli bir direksiyon lazım.

G25 nasıldır?

Sahibinden üzerinden G27+Shifter bulabilirsiniz.

G25 nasıldır?

G25'in FFB torku Dfgt'den birazcık daha az ama çokta büyütülecek bir kuvvet değil. 2006 çıkışlı olduğu için yeni nesil oyunlarda sürücü problemleri belki yaşanabilir. Son olarak G25'te direksiyon simidi üzerindeki tuşlar kronik sorunlu alırken dikkat edin.

Onlar bütçemi biraz aşıyor ya maalesef. V902 alınmaz değil mi?
V902 alırsanız paranızı çöpe atarsınız. Direksiyonda FFB yok. Kesik kesik dönme sorunları var. Oyunlarda konfigürasyon problemi var. Pedallardaki potansiyometreler allaha emanet yaşıyor.

İstanbul'da yaşıyorum, sahibindende dolandırma olasılığım yok mu İstanbul dışından aldığımda (Kocaeli'ye falan gidip elden teslim alabilirim)

Param Güvende ile alırsanız dolandırılma gibi bir sorun ile karşılaşacağınızı sanmıyorum. Fakat yine de elden almanızı tavsiye ederim. Ayrıca attığım ikinci link İstanbul üzerinde.

Geri
Yukarı