6000 TL civarı direksiyon seti önerisi

Hocam dolap ve Letgo'dan da ayrıca bakın, en ucuzlara ek olarak güncel ilanlara bakıp pazarlık yapmaya çalışın bence 6-7k arası vitesli G29 bulabilirsiniz.

Şu tarz bir ilan buldum 6000 de karar kıldık videolarını attı tüm tuşları vs çalışıyor.
Evime yakın olan bir set direkt 6000.
Diğerleri 6000 iken bunun 4000 olması beni bayağı şüphelendirdiğinden bu ilana pek yanaşmadım. Bunlar dışında sadece shiftersiz ilanlarda var işten dolayı diğer siteleri pek araştırmadım.

O 4K olan G27 haşat olmuş.

Sanırsam İstanbul'da oturuyorsunuz siz de emin olun İstanbul'da sürüsüne G29 var ikinci elde.

Evet istanbuldayım civarımda bile 5 tane ilan var amabilirsiniz ki bir o kadar da çakal var çok temiz 1660 Ti aldım adam kurye olduğundan acele ile geldi (Allah'tan garantili karttı) kart toz içindeydi onun dışında hiçbir sıkıntısı yoktu bu tarz şeyleri söylemeyen insanlar da bir o kadar çok.

Evet istanbuldayım civarımda bile 5 tane ilan var amabilirsiniz ki bir o kadar da çakal var çok temiz 1660 Ti aldım adam kurye olduğundan acele ile geldi (Allah'tan garantili karttı) kart toz içindeydi onun dışında hiçbir sıkıntısı yoktu bu tarz şeyleri söylemeyen insanlar da bir o kadar çok.

Çevrenizde varsa deneyip alabilirsiniz, sıkıntı çıkacağını sanmıyorum.

Sahibindende bulunan ilanda ilk sahibi olduğunu söyleyip Letgo'daki ilanında ikinci sahibi olduğunu öğrendiğim ilana denk geldim bunun gibi tonla var.

Hocam ürün çalıştıktan sonra ve içi açılmadıysa kaçıncı sahibi vs. olduğuna pek takılmayın çok el değiştiren ürünler ne de olsa. Ben benimkinin kaçıncı sahibiyim inanın hiçbir bilgim yok.

T300 shifterli maalesef bulamaz. Ekstradan shifter almak isterse de daha pahalıya denk gelecektir.

T300 minimum 10k civarı başlıyordu en son baktığımda ikinci elleri.
Hmm. Pahalıymış o kadar etmez bence.

Shiftersiz oynayabileceğimi düşünüyorum
Hocam başta insan garipsiyor hele alışkanlığınız varsa ancak sonradan alışılıyor. Sıkıntı olmaz yani.

Eder hocam. Sıfırı 20K civarında. Belt Drive (kayışlı) sistem kullanıyor. Sıfır G29 almak yerine bulabilirsen 2. el T300RS GT PRO çok daha mantıklıdır hem donanımsal hem yazılımsal olarak.
Yok hocam demek istediğim şu: neredeyse iki kat para verecek ancak alacağı haz, ffb iki kat olmayacak. Bana kalırsa her ikisini kullanmış birisi olarak DD sistem almadıkça hepsi aynı.

Geri
Yukarı