5500 TL derin dondurucu tavsiyesi

TRickboy

Kilopat
Yer
Çamlıca
Daha fazla  
Meslek
Vardiya Zabiti
Arkadaşlar merhaba.

Paylaşmış olduğum derin donduruculardan birini almak istiyorum. Bütçem aşağı yukarı paylaşmış olduğum ürünlerin fiyatları seviyesinde. Bu tipte veya marka da derin dondurucu kullanmış olan varsa tecrübelerini ve tavsiyelerini paylaşabilir mi? Regal olan benim dikkatimi çekti sanırım onu alacağım ama Şenocak marka da 10 yıl garanti varmış, biraz kafamı karıştırdı. Bunlardan hangisini almalıyım?

Herkese iyi günler.

Altus AL 610 6 Çekmeceli Derin Dondurucu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba.

Paylaşmış olduğum derin donduruculardan birini almak istiyorum. Bütçem aşağı yukarı paylaşmış olduğum ürünlerin fiyatları seviyesinde. Bu tipte veya marka da derin dondurucu kullanmış olan varsa tecrübelerini ve tavsiyelerini paylaşabilir mi? Regal olan benim dikkatimi çekti sanırım onu alacağım ama şenocak marka da 10 yıl garanti varmış, biraz kafamı karıştırdı. Bunlardan hangisini almalıyım?

Herkese iyi günler.

Altus AL 610 6 Çekmeceli Derin Dondurucu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

İlk başta garantiye fazla güvenme, hemen "müşteri hatası" deyip destek vermiyorlar. 2016'da çamaşır makinesi aldım. Aldıktan 2 gün sonra çalışmamaya başladı. Servis çağırınca da "siz bozmuşsunuz" deyip tamir etmediler. Daha sonra mahalle elektrikcisini çağırınca içindeki rölenin bozuk olduğunu söyledi. Yani garantiye güvenme. Ayrıca bilinen bir marka alırsan yıllar boyu çalışır. Mesela ben SEG markasına ait bir buzdolabı aldım, hala çalışıyor. Ve ayrıca zincir marketlere Kurban Bayramı yakınlaştığı için dondurucu gelir. Onları takip edebilirsin. Ancak Regal iyi bir marka olduğu için Regal öneriyorum. İyi günler.

İlk başta garantiye fazla güvenme, hemen "müşteri hatası" deyip destek vermiyorlar. 2016'da çamaşır makinesi aldım. Aldıktan 2 gün sonra çalışmamaya başladı. Servis çağırınca da "siz bozmuşsunuz" deyip tamir etmediler. Daha sonra mahalle elektrikcisini çağırınca içindeki rölenin bozuk olduğunu söyledi. Yani garantiye güvenme. Ayrıca bilinen bir marka alırsan yıllar boyu çalışır. Mesela ben SEG markasına ait bir buzdolabı aldım, hala çalışıyor. Ve ayrıca zincir marketlere Kurban Bayramı yakınlaştığı için dondurucu gelir. Onları takip edebilirsin. Ancak Regal iyi bir marka olduğu için Regal öneriyorum. İyi günler.
Değerli görüşleriniz için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı