5500 TL ile Ekran Kartı Önerisi

Hocam Amazon yasal bunu niye sabahtan beri uzattınız ki ?
Amazon Global servisi buna yarıyor. :ROFL:
Yasal değil diyerek bahsettiğim şey neden almak için beklememesi gerektiğiydi, ekonomi hakkında şeyler yazacaktım ancak yatırım tavsiyesi niteliğinde olduğu için TCK 107'den etkilenebilirdim.

Ekran kartını şuanki en ucuz piyasadan yakalayıp almak 3-5 ay kullanıp her geçen gün artan mining durumu yüzünden fiyatlarda artacağından her türlü aldığınızdan yükseğe satarsınız gibi mi ytd yada mining yaparsınız tek kartla bile mi ytd :D

Ekran kartını şuanki en ucuz piyasadan yakalayıp almak 3-5 ay kullanıp her geçen gün artan mining durumu yüzünden fiyatlarda artacağından her türlü aldığınızdan yükseğe satarsınız gibi mi ytd yada mining yaparsınız tek kartla bile mi ytd :D
RTX 3060'ın ETH hashrate değerleri vasat hocam alacaksanız gene durum RTX 3060 Tİ modeline dönüyor. :)

Afedersiniz de *** mininglerine :D ne lanet şeymiş. kafam karıştı beklemeden almaya çalışsam 3060 dan başka stok yok 3060 için zaten bütçe olmuyor. Kafa yemelik yabancı sitelere bakıyorum orada da neredeyse aynı.
RTX 3060'ın ETH hashrate değerleri vasat hocam alacaksanız gene durum RTX 3060 Tİ modeline dönüyor. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı