5500 TL İle PC, Monitör ve Ekipman Tavsiyesi

Scrqt

Decapat
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Meslek
Operatör
Merhaba arkadaşlar. Yakın bir arkadaşım oyun için bilgisayar almak istiyor bana danışmak istedi, tek başıma karar vermek istemedim. En iyi tavsiyeyi muhtemelen buradan alırım diye sizlere danışmak istedim. Monitör, klavye, mouse dahil, RGB gibi gösterişlere gerek yok performansı önde tutarsak sevinirim şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
380534

Eki Görüntüle 380533

Şu sistemi tavsiye ederim. Performans ön plandadır.

AOC G2260VWQ6 21.5" 1920x1080 1ms 75Hz (Analog+HDMI+Display) Full HD FreeSync Gaming (Oyuncu) Monitör - incehesap.com
Şu monitörü de tavsiye ederim. 75Hz 1ms Full HD işini görecektir.
Ekran kartının markasın değiştirin. Armor serisi almayın.
Sistem kendisi farklı. Ben takviye yaparak yeni bir sistem topladım. 5389 TL ekipman dahil.

380538

Dosya Ekleri

• aks.png
    aks.png
    92,4 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleme:
Ekran kartının markasın değiştirin. Armor serisi almayın.
Sistem kendisi farklı. Ben takviye yaparak yeni bir sistem topladım. 5389 TL ekipman dahil.

Eki Görüntüle 380538
teşekkürler dostum senin önerdiğin sistemi bi kaç güne sipariş edicez sadece riwal 105 mause bulamadık onun yerine ben g102 tercih ettim ayrıca diğer ilgilenen arkadaşlara da teşekkür ederim..

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı