5500 TL kasa toplama

Bütçe
5500 TL

dünyadatech

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. 5500 TL bütçeli bir kasa almayı düşünüyorum. En az 5 sene gitmesi lazım. SSD'siz, HDD'li bir sistem önerir misiniz? Şimdiden sağ olun var olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçeyi 6000'e zorlarsanız bu sistemi öneririm. Normalde bu bütçeye 3600-1660S ikilisi konulmuyor, bütçeyi aşıyor veya diğer şeylerden kısılması gerekiyor. Siz SSD istemiyorsunuz diye koyabildim. Daha çıkamıyorsanız işlemciyi 1600 AF yapıp satın alın, 5300TL falan tutacaktır.
ss345.PNG

Topladığım site: Sinerji Bilgisayar - sinerji.gen.tr - PC Toplama

Bütçeyi 6000'e zorlarsanız bu sistemi öneririm. Normalde bu bütçeye 3600-1660S ikilisi konulmuyor, bütçeyi aşıyor veya diğer şeylerden kısılması gerekiyor. Siz SSD istemiyorsunuz diye koyabildim. Daha çıkamıyorsanız işlemciyi 1600 AF yapıp satın alın, 5300TL falan tutacaktır.
Eki Görüntüle 542445
Topladığım site: Sinerji Bilgisayar - sinerji.gen.tr - PC Toplama

Güvenilir bir site midir burası veya aynı fiyata Vatan'dan-İtopya'dan toplayabilir miyim.

@Ladomfc
@SerdarAksu CanYamanOyunda
Sistem önerisi isteyen kişilere şimdi almanı önermem, doların düşmesini bekle gibi şeyleri söyleyenlerden bıktm diyebilirim artık. Dolar uzun bir süre azalmayacak ve azalsa bile bizim tedarikçiler sağolsun fiyatları düşürmeyecek fazla. Gözle görülür bir fark bile olmayacak. Birkaç ay önce doların düşmesini bekle öyle al demişlerdi sistem önerisi isteyen birine. Daha sonra fiyatlar uçunca keşke alsaydım neden almadım diye üzülüyordu arkadaş. Benim demek istediğim de bu, şimdi dolar yüksek peki ileride daha fazla yükselmeyeceği ne malum?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı