5500 TL laptop önerisi

agelian

Centipat
Benim çok kararsız kaldığım bir konu var. 5500-5700 TL bir bütçem var. Sizce bu bütçeyle alınabilecek en mantıklı oyuncu laptopu hangisi olur? Acer Nitro 5(2019) ve Monster Abra A5 v15.1 arasında kaldım ikisinde de GTX 1650 var ama Monster'larda anakart yanma sorunundan bahsediyor herkes. Sizce ne yapmalıyım?

Laptop evinizde sabit kalacaksa yani diğer bir deyişle sürekli yanında taşımayacaksan masaüstü sisteme geçmeni tavsiye ederim. Bunun yanında bilgisayar alma sebebin oyun oynamaksa zaten laptop önerilmiyor. O bütçeye çok güzel şahsi bilgisayar edinebilirsin.

öğrenciyim ve sistemi kuracağım bir alanım yok zaten laptop u okula memlekete falan götürmekte bir diğer amacım. hp ler çok ısınıyor monsterların da anakart yanması sorunu oluyor diye şikayetler gördüm çok arada kaldım aksi takdirde kesinlikle masaüstü toplardım ama şuan laptop a ihtiyacım var

Bana göre en mantıklı olan model HP 7AM62EA Dizüstü Bilgisayar (Laptop) Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

Hızlı açılmasını istediğiniz uygulamarı SSD kurup oyunları HDD kurarsınız.
Bugün kargodan geldi laptop şuan bir sıkıntı yok knight onlinede oynama rağmen fan sesi yok denecek kadar az memnunum i5 9300h 1650 olması süper pubglite orta ayar 70 fbe lerde düşük 120 130 geziyor
Knight onlinede çok rahatim
Teşekkürler bu arada
Bana göre en mantıklı olan model HP 7AM62EA Dizüstü Bilgisayar (Laptop) Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

Hızlı açılmasını istediğiniz uygulamarı SSD kurup oyunları HDD kurarsınız.
Turboyu açınca işlemci hizi yukseliyormus onu nasıl yaparız

Son düzenleme:
Şu laptopa karşı önyargınızı kesin yani masaüstü demek bir yere bağlı kalmak demek bir odadan diğer odaya bile götüremiyorsun bide kalkıp hayatının hatası falan demiyor musunuz bunlar çok komik şeyler laptoplarda niye oyun oynanmazmış bunuda anlamış değilim adı üstünde gaming laptop adı altında güzel donanımlar ile satılıyorlar bi arkadaşta çok şikayetleri okumuş eğer şikayetlere bakarsan hiç bir ürünü alamazsın

Masaüstü bilgisayarı alıp götürmemek ne alaka? Ben yurt dışına gittim geldim masaüstü bilgisayarım ile. Bir tane geniş sağlam poşete kasa monitör her şey sığıyor. Siz hava atmak istiyorsunuz hava laptop ile hava atılacağını falan düşünüyorsunuz. Üzerine bir su dökülsün de görelim.

Masaüstü bilgisayarı alıp götürmemek ne alaka? Ben yurt dışına gittim geldim masaüstü bilgisayarım ile. Bir tane geniş sağlam poşete kasa monitör her şey sığıyor. Siz hava atmak istiyorsunuz hava laptop ile hava atılacağını falan düşünüyorsunuz. Üzerine bir su dökülsün de görelim.
Evet masaüstünün amacı taşımak çünkü :D laptopu neden hava için kullanalım eğer amacımız hava atmak olsa zaten laptopdan daha üst seviyelerde şöyle rgb li kasalı mekanik klavyeli bir masaüstü dizeriz yani laptopa su dökmek çocukların işi hala su döken var mı :D suyu laptopun ağzına kadar sokuyorsan zaten hakediyorsun demektir

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı