5500 TL Monitör Dahil PC Toplama

Bütçe
5500
2060 Super zaten 2070'in ensesinde olan bir kart. Değiştirmeye değmez. En az 2070 Super veya 5700XT ile değiştirin bütçe varsa. Yoksa sıkıntı değil yine ekran kartınız güçlü. İnternetten karşılaştırma testlerine bakabilirsiniz.

@ercantrg
Sıkıntı olmaz merak etmeyin. Yaşayan az kişi var bir de kasanızın hava akışı fena değil, sıkıntı çıkmaz.
@kalimaki
Normal bir ITX kasaya göre büyük gözüküyor. Onun dışında 350mm ekran kartı desteği, 212mm PSU desteği, ayrılabilir parçaları ve toz filtreleriyle çok güzel duruyor. 5 adet fan desteklemesi ve SATA depolama birimi yeri olması da ayrı bir artı. Ben alırdım şahsen, fiyatı da uygun. Sıvı soğutma desteği falanda var da onlar her ITX kasada olan şeyler o yüzden saymadım.

@ercantrg
Sıkıntı olmaz merak etmeyin. Yaşayan az kişi var bir de kasanızın hava akışı fena değil, sıkıntı çıkmaz.
@kalimaki
Normal bir ITX kasaya göre büyük gözüküyor. Onun dışında 350mm ekran kartı desteği, 212mm PSU desteği, ayrılabilir parçaları ve toz filtreleriyle çok güzel duruyor. 5 adet fan desteklemesi ve SATA depolama birimi yeri olması da ayrı bir artı. Ben alırdım şahsen, fiyatı da uygun. Sıvı soğutma desteği falanda var da onlar her ITX kasada olan şeyler o yüzden saymadım.
Senin önerebileceğin bir kasa var mı?

@stevesm1221 hocam birde benim konuma yardımcı olursanız sevinirim.

GamePower markasından uzak dururdum şahsen. Kaliteli ürün kullanmıyorlar.
Bir de her yeri cam, hava alacağı yer çok kısıtlı, ısınma sorunu yaşayabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı