5500 TL monitör dahil sistem önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Herkese merhabalar, kardeşimin bir arkadaşı için her şey dahil hazır sistem tavsiyesi yapabilir misiniz? Masaüstülerden pek anlamıyorum, alanım laptop:)
olması gerekenler:

En az 10100F.
En az 1650.
Her şey dahil olacak.

Bütçeyi aş derseniz makul seviyede olursa aşabiliriz, şimdiden teşekkür ederim. :)
Monitorü kaç hz istiyorsunuz?

Hocam maalesef monitör dahil böyle bir şey çok zor, ben yapamadım.

Anladım hocam sağ olun:)

Hocam monitör dahil bulsanız bile isteklerinizi karşılamaz.

Hocam maksadım, rahatça espor oyunları, GTA 5 ve EA Play oyunlarını oynatsın. Yoksa burasıda rezaletmiş yeni farkediyorum.

Hocam 1050'li sistem toplanır diye düşünüyorum. Monitörü 1.200 civarında bulursak 4.300'e sistem toplayabiliriz. İlla ekran kartı istiyor değil mi APU istemiyor.

Hocam hazır olması şart.

Monitör kaç Hz istiyosunuz.

100 üstü olursa iyi olur.
Son çare laptopa döneceğim gibi.

Hocam ikinci el falan ancak toplanır. Bakıyorum bakıyorum bir türlü 5500-5700 arası 1050 Ti ekran kartlı sistem bile yapamadım sıfır.

Anladım hocam sağ olun:)

Hocam maksadım, rahatça espor oyunları, GTA 5 ve EA Play oyunlarını oynatsın. Yoksa burasıda rezaletmiş yeni farkediyorum.

Hocam hazır olması şart.

100 üstü olursa iyi olur.
Son çare laptopa döneceğim gibi.
Hocam hazır biraz zor ama bilemedim hocam. Zaten ekran kartı sorunu var biliyorsunuzdur. Laptopa dönerseniz pek bir şey bulamazsınız zaten. Ya bütçe 1.000 TL artacak ya da APU.

Hocam hazır biraz zor ama bilemedim hocam. Zaten ekran kartı sorunu var biliyorsunuzdur. Laptopa dönerseniz pek bir şey bulamazsınız zaten. Ya bütçe 1.000 TL artacak ya da APU.

Laptop benim işim hocam, her türlü buluruz bir tane:D
Evet hocam fiyatlara bakınca daha da iyi fark ettim. Durumun bu kadar vahim olduğunu bilmiyordum.
Hocam i3 10100F ile GTX 1650 zaten tek başına 5.000TL ediyor.

Anlıyorum hocam, bana en ucuz harici GPU'lu sistem lazım.

Böyle bir şey var ama SSD sorunlu PSU artık eskidi ama fena değil diyebiliriz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı