5500 TL projeksiyon cihazı önerisi

Bütçe
5500tl

Hüseo

Centipat
Daha fazla  
Merhaba bir süredir projeksiyon cihazı almayı düşünüyorum ama kafam allak bullak oldu önem sıralamam şöyle.

1: Görüntü büyüklüğü (en yakın mesafeden ortalama 2.7mtden)
2: Görüntü parlaklığı.
3: Kendi işletim sistemi olursa güzel olur en azından donmadan bir uygulama açacak kadar.
4: Oyun oynamayı da düşünüyorum gecikmelerde biraz önemli.

Aklımdakiler şunlar.

T4 parlaklık konusunda geride kalıyor ama işletim sistemi güzel duruyor(daha yakından daha büyük ekran verebiliyor)
209 Pro da uzun kullanımda ileride donma yapar gibi duruyor.

Bütçe 5500TL gerçekten güzel bir projeksiyon cihazıysa belki biraz daha arttırabilirim.

Son durum nedir?

Wanbo T4 siparişi verdim alanım dar olduğu için (2.5 metreden kullanacağım)
Geniş lensi olduğu için çok daha büyük inchler verebiliyor otomatik odaklamayı pek kullanmayacağım sabit olacak ancak aktif kullananlar için bayağı iyi bir özellikmiş renk kalitesine gelirsek fiyatının en iyilerinden.

Önerilerime gelirsek bütçeniz 5500 civariyse wanbo t4.

7500 civariyse wanbo T6 Max.

Düşük bütçe için Havit PJ209 Pro önerecektim ama fiyatına bir şeyler olmuş anlamsız yükselmiş onun yerine wanbo t2r Max önerebilirim sanırım 4000 civari bir fiyatı var.

Düzeltme: Şimdi baktım Wanbo T2R Max maksimum 120 inchlik bir görüntü veriyormuş haberiniz olsun

Son düzenleme:
Geniş lensi olduğu için çok daha büyük inchler verebiliyor otomatik odaklamayı pek kullanmayacağım sabit olacak ancak aktif kullananlar için bayağı iyi bir özellikmiş renk kalitesine gelirsek fiyatının en iyilerinden.

Düşük bütçe için Havit PJ209 Pro önerecektim ama fiyatına bir şeyler olmuş anlamsız yükselmiş onun yerine wanbo t2r Max önerebilirim sanırım 4000 civari bir fiyatı var.

Düzeltme: Şimdi baktım Wanbo T2R Max maksimum 120 inchlik bir görüntü veriyormuş haberiniz olsun
Bu butcelerde onerdiginiz projeksiyonlar en iyileri midir?

Hocam merhaba, ben de almayı düşünüyorum, kullandığınız süre boyunca yorumlarınızı paylaşır mısınız?

@madsea25 projeksiyon cihazının pek benlik olmadığına karar verdim fiyat olarak çok düşük bir bütçe tutmamış olsam da parlaklık ve renk kalitesini tatmin edici bulamadım wanbo T4 modelini de bir türlü netleyemedim bilmiyorum sorun benim cihazımda mıydı ancak kenaları net olsa ortası bulanık orta net olsa kenarları bulanır oluyordu ve renklerın cansızlığı falande derken iade etmeye karar verdim.

Geri
Yukarı