5500 TL PUBG Mobile'da 90 FPS verecek telefon önerisi

Sıfır alacaksan Pubgde 90fps verecek bir telefon bulmak heleki şu zamanda 5500₺ ye çok zor ama ben ikinci el alırım dersen güzel telefonlar var yada kaçak öneririm Xiaomi grubunda bayağı kaçak var bende kaçak kullanıyorum oneplus 7 pro ve cok memnunum pubg 90fps veriyor geçen sene almıştım hala oldukça hızlı Türkiye'de değeri olan

Sıfır alacaksan Pubgde 90fps verecek bir telefon bulmak heleki şu zamanda 5500₺ ye çok zor ama ben ikinci el alırım dersen güzel telefonlar var yada kaçak öneririm Xiaomi grubunda bayağı kaçak var bende kaçak kullanıyorum oneplus 7 pro ve cok memnunum pubg 90fps veriyor geçen sene almıştım hala oldukça hızlı Türkiye'de değeri olan
*Olmayan bir telefon

Sıfır alacaksan PUBG'de 90FPS verecek bir telefon bulmak heleki şu zamanda 5500₺ ye çok zor ama ben ikinci el alırım dersen güzel telefonlar var ya da kaçak öneririm Xiaomi grubunda bayağı kaçak var bende kaçak kullanıyorum OnePlus 7 Pro ve cok memnunum PUBG 90FPS veriyor geçen sene almıştım hala oldukça hızlı Türkiye'de değeri olan.

*Olmayan bir telefon.

Maksimum bütçe 5500 oyun için canavar bir cihaz önerir misiniz?

OnePlus gerçekten bulabilirsen güzel telefon ben bugün Realme GT Master Edition aldım fiyat 8700 TL ama 4 -5 sene işimi görecek bir telefon 5Gli 8/256 ideal bir telefon.

Yeni konular

Geri
Yukarı