5500 TL Ryzen 5 PC Toplama

Evet onu fark etmemişim :D Birşey sorcam niçin 'hiçbir yer de' MSI GTX 1070 bulunmuyor onuda geçtim MSI'ın çoğu GPU'su bulunmuyor nedenini bilen varmı?

Dosya Ekleri

• IMG_5175.PNG
    IMG_5175.PNG
    45,4 KB · Görüntüleme: 218
  • IMG_5176.PNG
    IMG_5176.PNG
    32,4 KB · Görüntüleme: 212
@erlens Anakartı daha düşük bir model alablirsin, eğer varsa o seçtiğin RAM' lerin 2800 Mhz olanını alabilirsin, işlemciyi 1600 ve ya 1500x yapıp ekran kartını GTX 1060 6 GB' a ya da 1070' e (tabi stokta varsa) çıkartabilirsin. SSD' yi de Samsung 250GB 850 Evo yapabilirsin ya da Corsair 120GB Force LE200 yapabilirsin. Oyunları 1 TB' lık HDD ye kuracağın için SSD' ye bu kadar masraf yapmaya gerek yok. Kasayı da galiba kendi zevkine göre koydun, onun için ona karışmıyorum. PSU' da yeterli görünüyor.

Son düzenleme:
@Napstablook Ben daha çok böyle render işte AE vs. o işlerle uğraşıyorum. Ama oyuna gelince akan sular durur yani bir gün oyun oynamazsam olmaz gibi birşey. Oyüzden oyunları vs. ssd ye kurup daha stabil daha hızlı çalışmak istiyorum. Ne yapabilirim?

Oyunları SSD' ye kurman sadece oyunların yüklenme süresini kısaltır. Onun haricinde alacağın FPS değişmez.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı