5500 TL Sistem Toplama

Tavsiyen var mı ?
Kasayı değiştirmeye gerek yok her bakımdan çok iyi bir kasa sadece sisteme ileride SSD ekleyin yeter. Ayrıca Everest, gamepower gibi markalardan uzak durun.
B
Tabikii (amazon ancak trdeki amazon yurtdışından gelmiyecektir tr deposundan)

https://www.amazon.com.tr/Everest-R...words=kasa&dpPl=1&dpID=41UvhGOE0VL&ref=plSrch
250tl bandında en iyi kasadır.
Bari bunun yerine dark n10 önerseydiniz.

Kasayı değiştirmeye gerek yok her bakımdan çok iyi bir kasa sadece sisteme ileride SSD ekleyin yeter. Ayrıca Everest, gamepower gibi markalardan uzak durun.
B

Bari bunun yerine dark n10 önerseydiniz.
Her konuda bilmişlik yaparken uzak durun demeniz çok saçma her firma her şeyi güzel üretecek diye bir şey yok? Gamepower kullanmasam bile klavyeleri mouselerini inceledim ciddi anlamda çok iyi yapıyor. Eversiestinde kasalarını kullandım inanınki kullanmadan yorum yapmak saçmalık.

Her konuda bilmişlik yaparken uzak durun demeniz çok saçma her firma her şeyi güzel üretecek diye bir şey yok? Gamepower kullanmasam bile klavyeleri mouselerini inceledim ciddi anlamda çok iyi yapıyor. Eversiestinde kasalarını kullandım inanınki kullanmadan yorum yapmak saçmalık.
Kullanmamış olabilirim ama kullanan binlerce kişinin yorumunu göz ardı edemem.
Ayrıca 130 TL için kullanmadığım ve markaya hiç güvenmedığim (klavye mouse kullandım berbat) kasa yerine phanteks p300 alırım en azından marka güveni ve yorumlarla tercih yapmış olurum.

Kullanmamış olabilirim ama kullanan binlerce kişinin yorumunu göz ardı edemem.
Ayrıca 130 TL için kullanmadığım ve markaya hiç güvenmedığim (klavye mouse kullandım berbat) kasa yerine phanteks p300 alırım en azından marka güveni ve yorumlarla tercih yapmış olurum.
Dediğim gibi bir firma her şeyi iyi yapacak diye bir şey yok. Dediğim kasa tam f/p ürünü. Kullandumda bir çok kasaya taş çıkarır. Bilmeden firmaları kötülemeyelim.

Kasan iyi sakın ha ucuz tenekelere yönelme ilerde sistemine gerekirse M2 de SSD de ve hatta RAM de ekleyebilirsin ama kasa elinde patlar

Kasayı değiştirmeyin PSU marka, model belirtin.
Alacağınız RAM piyasasına göre pahalı yerden seçmişsiniz. Onun dışında her şey uyumlu, sıkıntı yok.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı