5500 TL telefon önerisi

Daha fazla  
5500 TL civarlarında bir telefon aramaktayım şu an M52 5G almaya karar verdim sizce bunu alınır mı yoksa başka bir cihaz bakmalı mıyım? Bu arada genellikle oyun oynamak için kullanacağım.

Pocco X3 Pro düşünebilirsin 300 lira ekleyip. M52'nin yanında Ferrari gibi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Amaç direkt oyunsa X3 Pro. Diğer türlü M52. Bu model de oldukça güçlü bir cihaz.

M52 aldım şarjı biraz hızlı gidiyor gibi gelsede gayet hızlı bir telefon kamerası beklediğimin bir tık altında ama çok işim olmadığı için ilgilendirmiyor ekranı çok iyi.

M52 aldım şarjı biraz hızlı gidiyor gibi gelsede gayet hızlı bir telefon kamerası beklediğimin bir tık altında ama çok işim olmadığı için ilgilendirmiyor ekranı çok iyi.
Yarın bu dükkana uğrayacağım. Kılıf ve koruma da veriyorlarmış. Jelatinli ve Samsung Türkiye garantiliyse buradan alsam sorun olur mu acaba?

Yarın bu dükkana uğrayacağım. Kılıf ve koruma da veriyorlarmış. Jelatinli ve Samsung Türkiye garantiliyse buradan alsam sorun olur mu acaba?

Sana güvrnilir olup olmadığı hakkında bigi veremem ama istersen üstüne 250 daha koyup Hepsiburada'da indirim var gidip oradan alabilirsin al eğer kart ile işlem yapamıyorsan gidip oradan al benim tercihim Hepsiburada'dan almak oldu pazartesi aldım salı geldi bu arada eğer telefoncudan alırsan hızlı şarj olmasini istiyorsan 25W şarj aleti alabilirsin o farkla.

Bu arada telefoncudan alırsan önceden kutunun açılıp açılmamış olduğuna bak.

Sana güvrnilir olup olmadığı hakkında bigi veremem ama istersen üstüne 250 daha koyup Hepsiburada'da indirim var gidip oradan alabilirsin al eğer kart ile işlem yapamıyorsan gidip oradan al benim tercihim Hepsiburada'dan almak oldu pazartesi aldım salı geldi bu arada eğer telefoncudan alırsan hızlı şarj olmasini istiyorsan 25W şarj aleti alabilirsin o farkla.

Bu arada telefoncudan alırsan önceden kutunun açılıp açılmamış olduğuna bak.
Dönüş sağladığın çok teşekkür ederim. Bu ilanların hepsi eskiymiş. Güncel en iyi fiyat hepsiburada yine. 5500' e düştüğü gibi alacağım inşallah. Sağlam bir kılıf da sipariş verdim ama telefonun kendisinden ekran koruyucu çıkıyor mu?

Dönüş sağladığın çok teşekkür ederim. Bu ilanların hepsi eskiymiş. Güncel en iyi fiyat Hepsiburada yine. 5500'e düştüğü gibi alacağım inşallah. Sağlam bir kılıf da sipariş verdim ama telefonun kendisinden ekran koruyucu çıkıyor mu?

Yok ekran koruyucu çıkmıyor bence bu fiyattan al 5.600'e kadar inmiş şu an 5999 TL samsung tr de. indirimi değerlendir derim ve ekran koruyucuyu iz bırakmayan nano bir ekran koruyucu alırsan sana daha rahat bir deneyim sunacaktır.

Yok ekran koruyucu çıkmıyor bence bu fiyattan al 5.600'e kadar inmiş şu an 5999 TL samsung tr de. indirimi değerlendir derim ve ekran koruyucuyu iz bırakmayan nano bir ekran koruyucu alırsan sana daha rahat bir deneyim sunacaktır.
Hepsiburada' dan az önce aldım 5500 indiği gibi kaçırmayım dedim. Dediklerinize göre de yanına şunları aldım:

Geri
Yukarı