5500 TL ve altı telefon tavsiyeleri

Bütçe
0-5500

coniguban

Decapat
Daha fazla  
Merhaba başlıkta belirttiğim gibi. Maalesef 6000 ve üzeri bütçenin üstüne çıkamam, ona göre bir telefon önerirsiniz iyi olur 😊.

Bu arada baktığım telefonlar şunlar;
Redmi Note 10s(fiyatı en son baktığımda 5500 bandındaydı.)
Samsung Galaxy M13
Poco M3

Son düzenleme:
Hocam,öncelikle Kaçak ve Yurtiçi alabilirsiniz.

Kaçak olarak daha uyguna gelir fakat eğer hat takıcak iseniz IMEI numarasını,Türkiye'ye kaydetdirmeniz gerekir.

Yurtiçi olarak ise "Samsung M12" veya "Vivo Y22S" öneririm.Y22S'i bizzat kendim kullandım ve gayet memnun kaldım.

Yanlış hatırlamıyorsam "Snapdragon 680" işlemciliydi.Oyun içi performans anlamında iyidir.
Pubg gibi oyunlarda 45-60 FPS arası verir.
128gb Rom ve 6+6 Ram kapasitesine sahipti.Fiyatları bazen artıyor fakat şuan 5000-6000 bandında olması gerek.

Merhaba başlıkta belirttiğim gibi. Maalesef 6000 ve üzeri bütçenin üstüne çıkamam, ona göre bir telefon önerirsiniz iyi olur 😊.

Bu arada baktığım telefonlar şunlar;
Redmi Note 10s(fiyatı en son baktığımda 5500 bandındaydı.)
Samsung Galaxy M13
POCO M3

Hocam 2. el almayı da düşünür müsünüz? Eğer 2. el alabilirim diyorsanız:
iPhone 7 veya Plus
Samsung Galaxy S9 veya S10

Hocam,öncelikle Kaçak ve Yurtiçi alabilirsiniz.

Kaçak olarak daha uyguna gelir fakat eğer hat takıcak iseniz IMEI numarasını,Türkiye'ye kaydetdirmeniz gerekir.

Yurtiçi olarak ise "Samsung M12" veya "Vivo Y22S" öneririm.Y22S'i bizzat kendim kullandım ve gayet memnun kaldım.

Yanlış hatırlamıyorsam "Snapdragon 680" işlemciliydi.Oyun içi performans anlamında iyidir.
Pubg gibi oyunlarda 45-60 FPS arası verir.
128gb Rom ve 6+6 Ram kapasitesine sahipti.Fiyatları bazen artıyor fakat şuan 5000-6000 bandında olması gerek.
Şimdi bakıyorum, cevabınız için teşekkür ederim.

Hocam 2. el almayı da düşünür müsünüz? Eğer 2. el alabilirim diyorsanız:
iPhone 7 veya Plus
Samsung Galaxy S9 veya S10
Hocam 2.ele bizimkiler yan gözle bakıyorlar ya🤦‍♂️😂

Hocam, öncelikle kaçak ve yurt içi alabilirsiniz.

Kaçak olarak daha uyguna gelir fakat eğer hat takacak iseniz IMEI numarasını, Türkiye'ye kaydettirmeniz gerekir.

Yurt içi olarak ise "Samsung M12" veya "Vivo Y22s" öneririm. Y22S'i bizzat kendim kullandım ve gayet memnun kaldım.

Yanlış hatırlamıyorsam "Snapdragon 680" işlemciliydi. Oyun içi performans anlamında iyidir.
PUBG gibi oyunlarda 45-60 FPS arası verir.
128 GB ROM ve 6+6 RAM kapasitesine sahipti. Fiyatları bazen artıyor fakat şu an 5000-6000 bandında olması gerek.

PUBG mobilde bir ara 30fpsti PUBG mobilde oyun yüzünden üzer. Diğer oyunlarda 40-60 verir.

Yeni konular

Geri
Yukarı