5500 TL'ye RX 6600 alınır mı?

Güzel seçimler ama içinde işlemci yok işlemcide eklendiğinde cok yükselecek teşekkür ederim ilgine.
İşlemciniz olarak i5-9400 ile devam edeceksiniz sandım, ona göre anakart attım. Görmemişim, kusura bakmayın. Anakart olarak B660M alıp i5-12400/F güzel olur.

İşlemciniz olarak i5-9400 ile devam edeceksiniz sandım, ona göre anakart attım. Görmemişim, kusura bakmayın. Anakart olarak B660M alıp i5-12400/F güzel olur.

Yok zaten sıkıntı biraz da işlemcide bence. Teşekkür ederim ben zaten 12400 alacağım ama anakarttan pek anlamıyorum.

Ben şahsen memnunum hocam. Sistemi İncehesap'tan hazır aldım. Ekran kartını taktım sorunsuz çalıştı. Şu ana kadar yaşadığım tek problem beta driverlar oldu. Onlar da beta olduğu için zaten.

İyi akşamlar tekrar. RAM'i 8 yaptım BIOS güncelledim ve oyuna girdim. PUBG Bekleme alanının girişinde çok az bir kasma yaptı sonrasında hiçbir şey olmadı. Oyun içinde ise çok nadir ara ara normal oyun kasması gibi nadir kasmalar yaşandı şu an sorun çözüldü gibi ama Warzone da da deneyeceğim.

Son düzenleme:
Yok zaten sıkıntı biraz da işlemcide bence. Teşekkür ederim ben zaten 12400 alacağım ama anakarttan pek anlamıyorum.

İyi akşamlar tekrar. RAM'i 8 yaptım BIOS güncelledim ve oyuna girdim. PUBG Bekleme alanının girişinde çok az bir kasma yaptı sonrasında hiçbir şey olmadı. Oyun içinde ise çok nadir ara ara normal oyun kasması gibi nadir kasmalar yaşandı şu an sorun çözüldü gibi ama Warzone da da deneyeceğim.
Masaüstündeki kasmalar düzeldi mi?

O ufak kasmalar anakartınız PCIe gen 3 olduğu için olabilir. FPS'nizi monitörünüzün yenileme hızına kitlerseniz(v-sync) düzeleceğini düşünüyorum.

Masaüstündeki kasmalar düzeldi mi?

O ufak kasmalar anakartınız PCI-e gen 3 olduğu için olabilir. FPS'nizi monitörünüzün yenileme hızına kitlerseniz(V-Sync) düzeleceğini düşünüyorum.

Selam, PUBG dışında 2 oyunda daha denedim hiçbir şey yok sorunum düzeldi. RAM olayı bayağı değiştirdi. Biosts güncelledim onun etkisi var mı bilemiyorum.

Geri
Yukarı