5500 TL'ye RX 6600 alınır mı?

synctious

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GPU: ASUS TUF Gaming RTX 3060 OC Edition
CPU: Intel Core i5-12400F, Stok Soğutucu
RAM: Kingston Fury Beast RGB 2x8 GB CL16 3200MHz
Anakart: MSI H610M Bomber
PSU: ASUS TUF Gaming 650B 650W
Depolama: 500 GB XPG Spectrix S20G, 2 TB Seagate SKYHAWK Surveillance 5900 RPM
Kasa: ASUS TUF Gaming GT301

Göz göre göre kazıklanarak 27 bin civarı ödedim. Siz siz olun bu dönemde sistem toplamayın.
Güzel seçimler ama içinde işlemci yok işlemcide eklendiğinde cok yükselecek teşekkür ederim ilgine.
İşlemciniz olarak i5-9400 ile devam edeceksiniz sandım, ona göre anakart attım. Görmemişim, kusura bakmayın. Anakart olarak B660M alıp i5-12400/F güzel olur.

KS
KS
S

sinankytrn

Hectopat
Daha fazla  
İşlemciniz olarak i5-9400 ile devam edeceksiniz sandım, ona göre anakart attım. Görmemişim, kusura bakmayın. Anakart olarak B660M alıp i5-12400/F güzel olur.

Yok zaten sıkıntı biraz da işlemcide bence. Teşekkür ederim ben zaten 12400 alacağım ama anakarttan pek anlamıyorum.

Ben şahsen memnunum hocam. Sistemi İncehesap'tan hazır aldım. Ekran kartını taktım sorunsuz çalıştı. Şu ana kadar yaşadığım tek problem beta driverlar oldu. Onlar da beta olduğu için zaten.

İyi akşamlar tekrar. RAM'i 8 yaptım BIOS güncelledim ve oyuna girdim. PUBG Bekleme alanının girişinde çok az bir kasma yaptı sonrasında hiçbir şey olmadı. Oyun içinde ise çok nadir ara ara normal oyun kasması gibi nadir kasmalar yaşandı şu an sorun çözüldü gibi ama Warzone da da deneyeceğim.

Son düzenleme:

TR_NightMare

Centipat
Daha fazla  
Yok zaten sıkıntı biraz da işlemcide bence. Teşekkür ederim ben zaten 12400 alacağım ama anakarttan pek anlamıyorum.

İyi akşamlar tekrar. RAM'i 8 yaptım BIOS güncelledim ve oyuna girdim. PUBG Bekleme alanının girişinde çok az bir kasma yaptı sonrasında hiçbir şey olmadı. Oyun içinde ise çok nadir ara ara normal oyun kasması gibi nadir kasmalar yaşandı şu an sorun çözüldü gibi ama Warzone da da deneyeceğim.
Masaüstündeki kasmalar düzeldi mi?

O ufak kasmalar anakartınız PCIe gen 3 olduğu için olabilir. FPS'nizi monitörünüzün yenileme hızına kitlerseniz(v-sync) düzeleceğini düşünüyorum.

KS
KS
S

sinankytrn

Hectopat
Daha fazla  
Masaüstündeki kasmalar düzeldi mi?

O ufak kasmalar anakartınız PCI-e gen 3 olduğu için olabilir. FPS'nizi monitörünüzün yenileme hızına kitlerseniz(V-Sync) düzeleceğini düşünüyorum.

Selam, PUBG dışında 2 oyunda daha denedim hiçbir şey yok sorunum düzeldi. RAM olayı bayağı değiştirdi. Biosts güncelledim onun etkisi var mı bilemiyorum.

Yeni konular

Yukarı