5500 TL'ye Sistem Tavsiyesi

@Lux ultisi kullanan kedi
Evet hocam. Windforce olarak geçmiyormuş, yanlış bilgi verdiğim için üzgünüm. Ancak bu modelde bahsettiğim fan sıkıntısı var. Daha dün konu açılmıştı. Konuyu bulursam atarım :)

Edit: Pardon, konu dün açılmamış. Ben dün gördüm ve dün açıldığını zannediyordum :) konu linki: Gigabyte 1660 Super Fanlardan Gelen Ses - Technopat Sosyal

Estağfurullah hocam olur öyle şeyler. Neyse ben attığınız linktekini alacağım demonte daha hızlı göndereceklerini söylüyorlar. Hepsi kendi orijinal kutusu ile gelir değil mi?

Estağfurullah hocam olur öyle şeyler. Neyse ben attığınız linktekini alacağım demonte daha hızlı göndereceklerini söylüyorlar. Hepsi kendi orijinal kutusu ile gelir değil mi?

Bu üründen mi bahsediyorsunuz? Bu üründen bahsediyorsanız, işlemci hariç hepsi orijinal kutusuyla gelecektir diye tahmin ediyorum :)

Bu üründen mi bahsediyorsunuz? Bu üründen bahsediyorsanız, işlemci hariç hepsi orijinal kutusuyla gelecektir diye tahmin ediyorum :)

Aynen bundan bahsediyordum, cevabını aldım. Teşekkürler yardımlarınız için sağlıklı günler. :)

Geri
Yukarı