5500 TL'ye telefon önerisi

Hocam ben onu da düşünmüştüm fakat Apple bataryaları.

Gülü seven dikenine katlanır demişler o iPhone 7 zamanında rakiplerine açık ara fark atmış bir telefondur, günümüzde ısınma problemleri ve batarya sorunları olabilir ama 3500 liraya alınabilecek en iyi telefon bence.

Hocam üniversiteliler, açık öğretimliler falan alıyorlar, ben ise Lise 3'üm.

En iyi seçenek Oppo olur diye düşünüyorum tabii marka takıntınız varsa diye her markadan yazdım. Huawei bilerek Google Servisleri desteği orjinal olarak olmadığından dolayı yazmadım.
P30 Lite sizce iyimidir?

Hocam iPhone 7 o kadar pahalı mıydı ya 6K yenilenmiş iPhone 8 Plus vardı.

Yok 5K demiyorum dostum geçen gittim tek tek esnafa piyasasını sordum 3, 5K ortalama.

Hocam üniversiteliler, açık öğretimliler falan alıyorlar, ben ise Lise 3'üm.

P30 Lite sizce iyimidir?
Kardeşim o dandik telefonları alıp yarına whatsapp'a bile giremezsin,Çok istiyorsan alabilirsin gene sana kalmış.

Yok 5K demiyorum dostum geçen gittim tek tek esnafa piyasasını sordum 3, 5K ortalama.

Kardeşim o dandik telefonları alıp yarına WhatsApp'a bile giremezsin, çok istiyorsan alabilirsin gene sana kalmış.

Bence bütçesini yükseltebiliyorsa yükseltip 6K civarı fiyata sıfır iPhone 7 Plus 128 GB alabilir daha büyük ekran ve batarya biraz daha iyi.

Bence bütçesini yükseltebiliyorsa yükseltip 6K civarı fiyata sıfır iPhone 7 Plus 128 GB alabilir daha büyük ekran ve batarya biraz daha iyi.

Ben 5 yıldır iPhone 7 128 GB jet Black kullanıyorum bir kere olsun beni ayrı yolda bırakmadı benim en büyük yoldaşımdır kendisi :D

Ben 5 yıldır iPhone 7 128 GB jet Black kullanıyorum bir kere olsun beni yarı yolda bırakmadı benim en büyük yoldaşımdır kendisi :D

Bütçe yükseltme şansınız varsa alabilirsiniz. G99 işlemci var.

Artı yönleri;

İşlemci.
Ekran 90 Hz.
6000mAh.

Eksi yönleri;

6000MAH 18W şarj desteği koymuşlar.
Ekran HD+

Yeni konular

Geri
Yukarı