5500 TL'ye telefon önerisi

Bütçe
5500-6000
Pubg bile oynamıyorum alo desin yeter. Gidip nokia filan mı alsam napsam 😂

Onuda ekledim hocam listeme bir fiyat araştırıp resim eklerim.

Oturduğum ilde bu fiyata temiz cihaz buldum. Xiaomi'ler yurt dışı cihazlardı çok bulamadım eli yüzü düzgün.
Realme C55 bulmuşsunuz güzeldir onu öneririm.

Realme C55 bulmuşsunuz güzeldir onu öneririm.

Bende onu düşünüyorum kral arkadaşımda var gördüm içime sinen bir cihaz danışmaya geldim bende bilen abilerime.

Merhaba, iyi akşamlar dilerim. Alırken sağlam bir şey olsun istiyorum. Danışmak için geldim. Aklımda birkaç model var aslında modeller bunlar:
Realme C55.
5.500TL

Samsung M14.
6.299TL
Sizin de görüş ve önerilerinize açığım.
Burada belirttiğiniz fiyatlar güncel değil. Şu an C55 güvenilir satıcılarda 7K civarına yaklaşmış. M14 ise almış başını gitmiş, 8.5K olmuş ki satıcıları da pek güvenilir sayılmaz.

Bütçenizin hemen üzerinde Realme 9i ve Camon 19 bulunmakta. Bunlar da bu bütçede çöp diye tabir edilebilecek cihazlar arasından anca seçilir, kötünün iyisi misali.

Burada belirttiğiniz fiyatlar güncel değil. Şu an C55 güvenilir satıcılarda 7K civarına yaklaşmış. M14 ise almış başını gitmiş, 8.5K olmuş ki satıcıları da pek güvenilir sayılmaz.

Bütçenizin hemen üzerinde Realme 9i ve Camon 19 bulunmakta. Bunlar da bu bütçede çöp diye tabir edilebilecek cihazlar arasından anca seçilir, kötünün iyisi misali.
Arkadaşın da dediği gibi Realme 9i alınabilir.

Burada belirttiğiniz fiyatlar güncel değil. Şu an C55 güvenilir satıcılarda 7K civarına yaklaşmış. M14 ise almış başını gitmiş, 8.5k olmuş ki satıcıları da pek güvenilir sayılmaz.

Sahibinden üzerinden buldugum ortalama fiyatlar hocam. C55 sıfır alacağım PTT AVM'den 6.100 TL'ye.

Geri
Yukarı