5500 XT ne kadara satılmalı?

Sen yine de kartsız kalma, alacağın kartı falan iyi takip et. Model düşürmeye eminsen ben de arkadaşla konuşur alırım. XFX tasarımını beğendiğim bir model, MSI Mech alacaktı acele etme dedim çünkü o kart hem ufak hem de en iyi 5500 XT modellerinden değil.
Bana dönün erkende ama 2 alıcı var.

O kartı sana ilk önerenlerden birisiydim hatta şu dolandırılma olayı başına gelmeden önce. Hak iddia edebilirim. 😂 Şaka bir yana tamamdır, ben konuşayım. Sen Samsun'da mı oturuyordun?

RX 580 sayesinde paçayı kurtardım ya kanka bozuk kart sayesinde aynen samsunda.

RX 580 sayesinde paçayı kurtardım ya kanka bozuk kart sayesinde aynen Samsun'da.

İstanbul olsa iyiydi elden almak için vb. neyse. O dolandırma olayı ne oldu halledebildin mi? Bir de kartın performansı vb. nasıl kullanıcı olarak yorumlarsan sevinirim bende 8 GB modeli var malum 4 GB nasıl merak ettim.

İstanbul olsa iyiydi elden almak için vb. neyse. O mevzu ne oldu halledebildin mi? Bir de kartın performansı vb. nasıl kullanıcı olarak yorumlarsan sevinirim bende 8 GB modeli var malum 4 GB nasıl merak ettim.

RDR Online da Ultra'da oynuyorum desem :) tabii ki de biraz düşük 8 GB'dan ama Forza'da eksterm bile yapabiliyorum.

Geri
Yukarı