55000 TL'ye iPhone önerisi

Gökmen123

Zeptopat
Daha fazla  
Yeni bir telefon alacağım marka olarak Apple olacak. iPhone 15 düşünüyorum ancak ısınma, şarj gibi birkaç sorun duymuştum. Bu sorunlar devam ediyor mu? Alternatif olarak hangi modellere bakmalıyım? 14 Plus ile iPhone 15 aynı fiyat.

Son düzenleme:
Yeni bir telefon alacağım marka olarak Apple olacak. iPhone 15 düşünüyorum amcak ısınma, şarj gibi birkaç sorun duymuştum. Bu sorunlar devam ediyor mu? Alternatif olarak hangi modellere bakmalıyım? 14 Plus ile iPhone 15 aynı fiyat.

iOS takıntınız yoksa S24+ alın.

2. el düşünürseniz 14 Pro öneririm bunların hepsinden çok daha iyi cihaz. Yurt dışı isterseniz de 15 Pro Max alırsınız son 4 ay TR cihazı bir 6S gibi telefona SIM kartı takıp arama yönlendirme ile kullanabilirsiniz paranızın da bir kısmı cebinizde kalabilir. Bunların hiçbirini düşünmezseniz de TR cihazları içinden o bütçede net 15'i almalısınız. Düz 14'ler aslında fazlalık 2 GB RAM artısı olan bir iPhone 13. 15'i seçmenize değecek çok iyi yenilikler var.

Yaklaşık 5 aydır 15 Pro Max kullanıyorum. Verilen güncellemeler sonrasında ısınma problemi tamamen ortadan kalktı.

Fakat benim tavsiyem, o bütçeye Pro veya Pro Max cihaz bulamazsanız, Galaxy S24 Ultra düşünebilirsiniz.

Geri
Yukarı