5500TL 31 inç ve üzeri 4K IPS monitör tavsiyesi

Bütçe
5000

Shinya Kogami

Hectopat
Merhaba arkadaşlar,
31 inç veya üzeri 4K IPS monitör almak istiyorum. Oyun dışı iş amaçlı kullanılacak. Maksimum bütçe 5500TL. Önerileriniz için teşekkürler.

Not: Sorun yaşadığımda iade ve değişim konusunda sorun yaratmayacak firmalardan tavsiye ederseniz sevinirim. Önceliğim Amazon fakat orada çok fazla seçenek bulamadım. Amazona yakın müşteri memnuniyeti olan firmalar önceliğimdir.

Evet sanırım bütçe biraz düşük kalıyor. Bütçeyi şuna göre belirledim. Amazon'da falan arattım orada 5bintl ve üzerine seçenekler çıktı ben de o aralıktan başlıyor herhalde diye düşündüm. 2K 31 inç nasıl olur sizce?

27" Kullanabilir misin?
27" çok daha uygun monitörler var

31,5 inch yerine 27 inch düşünürsen şu ASUS var. Amazon.com.tr tarafından gönderiliyor. Bir sorun çıkarsa alırlar.

Eğer illaki 31.5 inch istiyorsan şu var. Ama bunu Bozdan Teknoloji gönderiyormuş, Hepsiburada da daha ucuz. Sorun çıkarsa nasıl bir durum olur bilmiyorum. Benim arkadaşım Hepsiburada'dan ASUS marka bir monitör almıştı geri iadesi hemen olmuştu. Burada nasıl olur tam bilemiyorum.

ViewSonic olana baktım ben de bütçeme de uygun fakat kafam karıştı. Bazıları LCD yazmış bazıları LED. Teknoseyir'de incelemişler zamanında LED demişler. Yorumlara bakıyorum satın alanların bazıları LCD o yüzden ışık sızması problemi çok demişler. Bazıları hayır bize gelen model LED ve ışık sızması yok demişler. Kendi sitesinden bakıyorum LCD yazıyor. Kafam karıştı iyice.

31,5 inch yerine 27 inch düşünürsen şu ASUS var. Amazon.com.tr tarafından gönderiliyor. Bir sorun çıkarsa alırlar.

Eğer illaki 31.5 inch istiyorsan şu var. Ama bunu bozdan teknoloji gönderiyormuş, Hepsiburada'da daha ucuz. Sorun çıkarsa nasıl bir durum olur bilmiyorum. Benim arkadaşım Hepsiburada'dan ASUS marka bir monitör almıştı iadesi hemen olmuştu. Burada nasıl olur tam bilemiyorum.

Bütçeden dolayı 4K'dan vazgectim artık. 2K olarak bakıyorum. Samsung 4K 31 inç monitör gördüm bir tane şimdi evde değilim eve gidince link olarak buraya atacağım uygun olursanız siz de bakarsınız bir çünkü 4500-5000 arası bir fiyatı var ve 4K IPS. Şaşırdım çünkü bu fiyat aralığında IPS 2K anca bulunabiliyor. Benim çözemediğim bir şey mi var acaba diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı