5500TL laptop önerisi

MalatyaLordu

Centipat
Evet merhaba arkadaşlar ben 5500TL bir bütçeyle Online eğitim amaçlı uzun yıllar kullanılabilecek malzeme kalitesi yüksek bir laptop arıyorum. Bu bilgisayarla aynı zamanda Online eğitim verilecek olduğundan işlemci ve RAM kapasitesi yüksek olmalı. Bekleyecek fazla vakit yok, acil önerilerinizi bekliyorum. Not: Çok gerekli ise en fazla 6000TL'lik bir bütçe olabilir.

BuUltrabook'lardan biri ihtiyacınızı görecektir ve hepsinin kaliteli ürünler olduğunu düşünüyorum. Amacınıza ve bütçenize göre elemesini gerçekleştirebilirsiniz ürünlerin.

Aşağıdaki modellere bakabilirsiniz. Biliyorum maksimum bütçeye çok yakınlar fakat bence bakmana değer. Tabii ben çok araştırmadım laptop konusunu. Benimkilere de arkadaşlar bakar ve en iyi olanı seçerler.

Asıl amacı ders ve uzun ömürlülük oyun oynatmasına hiç gerek yok.
Link bıraktığım laptoplar son nesil işlemcilere sahip, kimisinin depolaması daha yüksek kimisi ise makul derecede depolamaya sahip. İhtiyacınıza göre bir laptop seçebilirsiniz bence o seçenekler arasından. Belirtmek isterim ki o cihazlardan hiçbirini tecrübe etmedim ama seçiminizi yapmak üzere araştırmasını yaparsanız kaliteli cihazlar olduğunu fark edeceğinize eminim.

Buultrabook'lardan biri ihtiyacınızı görecektir ve hepsinin kaliteli ürünler olduğunu düşünüyorum. Amacınıza ve bütçenize göre elemesini gerçekleştirebilirsiniz ürünlerin.

Öncelikle teşekkür ederim önerileriniz için ancak ekran boyutunun en az 15'6 olması gerekiyor.Casper'a karşı olumsuz önyargılarım var.Lenovolar biraz büyük olsaymış çok iyi olurmuş
Aşağıdaki modellere bakabilirsiniz. Biliyorum maksimum bütçeye çok yakınlar fakat bence bakmana değer. Tabii ben çok araştırmadım laptop konusunu. Benimkilere de arkadaşlar bakar ve en iyi olanı seçerler.

Size de teşekkür ederim ancak işlemcilerin daha yeni nesil olması performans ve uzun ömürlülük açısından daha iyi olacaktır.

Öncelikle teşekkür ederim önerileriniz için ancak ekran boyutunun en az 15'6 olması gerekiyor.Casper'a karşı olumsuz önyargılarım var.Lenovolar biraz büyük olsaymış çok iyi olurmuş
Şöyle iki model daha bırakıyorum öyleyse:

Şöyle iki model daha bırakıyorum öyleyse:

2. attığın Linux işletim sistemine sahip ama 1. Lenovo olan makul gibi.
Asus X509JB-BR015 Intel Core i5 1035G1 8GB 512GB SSD MX110 Fiyatı buna bakabilirsin

Yeni konular

Geri
Yukarı