5500TL laptop önerisi

2. attığın Linux işletim sistemine sahip ama 1. Lenovo olan makul gibi.
Dell Vostro'da 512 GB bir SSD bulunuyor ve FreeDOS olmasındansa Linux dağıtımı yüklü gelmesi daha iyi. Ufak tefek farklılıklar ve marka farkı var, burada tercih alıcıya kalıyor.
İşlemcide de Lenovo fark atıyor bu arada. Daha verimli bir işlemciye sahip.

Şöyle iki model daha bırakıyorum öyleyse:

Linux değil de FreeDOS olan model özellikleri ile hoşuma gitti ancak kendinden window gelse daha güzel olur.
İlginiz için teşekkür ederim. Lenovo ThinkBook Intel Core i5 1035G1 16GB 256GB SSD Freedos Fiyatı ile Acer Aspire 5 A515-55G Intel Core i5 1035G1 8GB 512GB SSD Fiyatı arasında kaldım sizce hangisi?

Linux değil de FreeDOS olan model özellikleri ile hoşuma gitti ancak kendinden window gelse daha güzel olur.
Kendinden Windows geliyor olmasının fiyata saçma yansımaları var. Bence Windows'a gidecek para yerine daha güzel bir model seçip FreeDOS veya Linux olarak alıp sonradan yüklemek daha avantajlı.

Kendinden Windows geliyor olmasının fiyata saçma yansımaları var. Bence Windows'a gidecek para yerine daha güzel bir model seçip FreeDOS veya Linux olarak alıp sonradan yüklemek daha avantajlı.
Aslında haklısınız peki şu Asus X413FF Core i5 10210U notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri. Asus X413FF Core i5 10210U kampanyalar ve uygun fiyat seçenekleriyle Vatan Bilgisayar'da. Satın al. bilgisayar hakkındaki düşünceleriniz nasıl?

Güzel bir ürün ama yukarıdaki seçeneklerde gördüğünüz üzere 16 GB RAM'e sahip bir cihaz da alınabiliyor o fiyatlara. Ha ama derseniz bu laptop alınır mı bence her türlü alınır. ASUS'un sağlam iş çıkarttığına emin olabilirsiniz.
HP 250 G7 Intel Core i5 1035G1 16GB 512GB SSD MX110 Windows Fiyatı
Dell Vostro 3590 Intel Core i5 10210U 16GB 256GB SSD Windows Fiyatı
Cihazların ikisinde de W10 bulunuyor.

Geri
Yukarı