5500XT Ravencoin mining ayarları

@Memetfurkan Dostum halen daha rvn kazıyor musun RTX 2070 ile 22mh alıyorum bu 2minersde havuz da zaman zaman 30'lara çıkıyor 12-13 saatte bana 10.2 Rvn bırakıyor 150 Watt çekiyor kartımın sıcaklığı ise 50 derece civarı sabit %52 fan ile merak ettiğim konu ise Memory VRAM tarafının sıcaklık değerleri onda sensör yok onu bilmeden yapıyorum umarım çok ısınmıyordur rvn de Memory clock hızını artırırsam kazımda fark yok Core clock etki ediyor acaba bir Ethereum gibi aşırı belleklere yüklenmiyor olabilir mi bilginiz var mı kartıma zarar verir mi sence etkisi ne olur günde 12 13 saat çalışıyor.

@Memetfurkan dostum halen daha rvn kazıyor musun RTX 2070 ile 22mh alıyorum bu 2minersde havuz da zaman zaman 30'lara çıkıyor 12-13 saatte bana 10.2 rvn bırakıyor 150 Watt çekiyor kartımın sıcaklığı ise 50 derece civarı sabit %52 fan ile merak ettiğim konu ise Memory VRAM tarafının sıcaklık değerleri onda sensör yok onu bilmeden yapıyorum umarım çok ısınmıyordur rvn de Memory clock hızını artırırsam kazımda fark yok Core clock etki ediyor acaba bir Ethereum gibi aşırı belleklere yüklenmiyor olabilir mi bilginiz var mı kartıma zarar verir mi sence etkisi ne olur günde 12 13 saat çalışıyor.

Evet hala kazıma devam ediyorum. RTX 2070 kartlarla ilgili pek bilgim yok NVIDIA AMD miningde farklılıklar oluyor Team Red miner genelde AMD kartlar için kullanılıyor belki bu sebep oluyor olabilir ama RTX 2070 ile daha fazla kazım hızı almanız lazım. Ethereum daha fazla kazandırır diye düşünüyorum illaki forumda kartınızla ilgili bilgiler vardır.

Evet hala kazıma devam ediyorum. RTX 2070 kartlarla ilgili pek bilgim yok NVIDIA AMD miningde farklılıklar oluyor Team Red miner genelde AMD kartlar için kullanılıyor belki bu sebep oluyor olabilir ama RTX 2070 ile daha fazla kazım hızı almanız lazım. Ethereum daha fazla kazandırır diye düşünüyorum illaki forumda kartınızla ilgili bilgiler vardır.
Hocam merhaba RX 5500 XT 4GB modeli ile kazım yapsam bana aylık getirisi ne olur tahmini bir rakam verme şansınız var mı acaba ?

Yeni konular

Geri
Yukarı