550TL klavye önerisi

Makaleler
3
Yer
Adana
Daha fazla  
Merhaba, cebimde param var. Artık Rampage'den kurtulmayı düşünüyorum, çok ses çıkartıyor ve bundan bıkmaya başladım. Yeni klavyeden istediklerim G1 gibi makro klavye tuşları, ses açma kapama medya tuşları, sessiz olması, RGB olmasını istiyorum. G213 güzele benziyor, fakat tuş basmama sorunu var bu sefer kesin alacağım bir öneri yapar mısınız?

@Sir Benjamin

Son düzenleme:
Makro tuşu hariç medya tuşları mevcut. İki yıldır kullanıyorum ve ne basmama problemi ne tuşun içeride takılma problemi hiç bir zaman olmadı. Sessizlik konusunda tam istediğin gibi mi bilmiyorum ama alabilirsin.

Klavyeler konusunda iyi değilim ne yazık ki, ama şöyle bir hizmetimiz var:

@BerkayZ87

:D

@BerkayZ87 Hocam yardım eder misiniz?
Bütçeyi arttırırsan ve garanti de senin için önemli değilse;
Connectgamenin garanti konusunda kötü olduğu ile ilgili şeyler okudum, alırsanız sorumluluk size ait. 600tl ye daha iyisi yok gibi.

Bütçeyi arttırırsan ve garanti de senin için önemli değilse;
Connectgamenin garanti konusunda kötü olduğu ile ilgili şeyler okudum, alırsanız sorumluluk size ait. 600TL'ye daha iyisi yok gibi.

Yazılım var mı? RGB aydınlatma mevcut mu? Medya tuşları yok? Multimedia tuşları yok? Öneriniz için teşekkür ederim, ama başka önereceğiniz yazılımlı vs. var mı?

Mekanik diye belirtmediğiniz için membrane önerdim rgb multimedia yazılım destekleri var, zaten mekanik bu bütçede çok kısıtlı alternatifler var. Yinede bana fikrimi soracak olursanız ben 500 600 lirayı membrane klavyeye vermem bütçe arttırıp mekanik yönlenin derim.

Mekanik diye belirtmediğiniz için membrane önerdim RGB multimedia yazılım destekleri var, zaten mekanik bu bütçede çok kısıtlı alternatifler var. Yine de bana fikrimi soracak olursanız ben 500 600 lirayı membrane klavyeye vermem bütçe arttırıp mekanik yönlenin derim.

Rampage KB-R81 diye rezil bir klavyem var, Blue Switch'den artık bıktım öyle bir ses çıkartıyor ki çekirge gibi resmen bir daha Rampage tercih etmem. Red Switch falan az ses çıkartıyor, SteelSeries TKL buldum güzele benziyor RGB ışıkları olsun vs. Bütçeyi 600'e kadar arttırabilirim.Yazılım olmazsa olmazlardan,rica etsem benim derdime uygun başka klavye önerir misiniz?

Rampage KB-R81 diye rezil bir klavyem var, Blue Switch'den artık bıktım öyle bir ses çıkartıyor ki çekirge gibi resmen bir daha Rampage tercih etmem. Red Switch falan az ses çıkartıyor, SteelSeries TKL buldum güzele benziyor RGB ışıkları olsun vs. Bütçeyi 600'e kadar arttırabilirim. Yazılım olmazsa olmazlardan, rica etsem benim derdime uygun başka klavye önerir misiniz?

Hocam yani mekanik arıyorsunuz, fakat bu bütçeye hem red Switch hem iyi bir mekanik klavye bulmanız maalesef zor.
En ideallerden biri bu. Bunda da RGB yok Rainbow

Hocam yani mekanik arıyorsunuz, fakat bu bütçeye hem red Switch hem iyi bir mekanik klavye bulmanız maalesef zor.
En ideallerden biri bu. Bunda da RGB yok Rainbow
Hocam klavyeyi inceledim,illa mekanik olmasına gerek yok,sizide uğraştırmak istemem.Corsair K55 RGB Pro adlı klavye tam bana göre,ama technopat'ta kullanan kullanıcılara sorduğumda silinme yapıyormuş.Razer Cynosa V2 var,ne yapsam bilemedim bir öneriniz var mı?

Geri
Yukarı