5550 TL'ye i7 4790K ve GTX 970 Tabanlı Sistem Toplama

Chromea

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaslar ben yurtdısındayım, Turkıye'de parca skıntısı cok var ancak Turkıye'de 5 bin tl lık toplama kasayı yurt dısı gıbı yerde 2 bin Euro'ya rahat rahat toplanabılıyor. Bende Vatan Bilgisayar'da topladıgım urunlerı bu ay ıcerısınde ya da gelecek ayda topluyacagım. Lutfen konu hakkında yorumlarınızı beklıyorum, olumlu ya da olumsunuz.

AdsizKurtarilan.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu fan kontrolle gelen bı güc kaynagı vardı, bılıyor musun ısmını? Bulamadım ısmını.

Toplayacağın bilgisayar çok iyi bir performans verebilir fakat benim tavsiyem bütçenden biraz kısıp paranın cebinde kalmasıdır.İşlemcini intel i5 yapabilir,ekran kartını Sapphire r9 serisinden tercih edebilirsin fakat tam bir performans almak istiyorum dersen topladığın şu an ki sistem çok iyi.

OC yapacaksan sıvı soğutmayı yükselt. Gerisi iyi.
Yapmayı dusünüyorum.

Toplayacağın bilgisayar çok iyi bir performans verebilir fakat benim tavsiyem bütçenden biraz kısıp paranın cebinde kalmasıdır.İşlemcini intel i5 yapabilir,ekran kartını Sapphire r9 serisinden tercih edebilirsin fakat tam bir performans almak istiyorum dersen topladığın şu an ki sistem çok iyi.
Fransa'dayım oturuyorum burda. İstedigin parcayı uygun fıyata bulman mumkun. Ufak tefek değisikliler yapacagım. Bilgisayarı toplarken bu sadece bir on hazırlık.

Çok rahatsın vallaha biz burda 800-1500 tl verip bir ekran kartı alıyoruz.Amazon.com gibi yurtdışı sitelerde çok uygun..Gelelim asıl konuya eğer bu bir bi on hazırlık ise beni öldürün.

Çok rahatsın vallaha biz burda 800-1500 tl verip bir ekran kartı alıyoruz.Amazon.com gibi yurtdışı sitelerde çok uygun..Gelelim asıl konuya eğer bu bir bi on hazırlık ise beni öldürün.
Eger aradakı kıyaslamayı bakmak ıstersen bir de Amazan.com'dan yapım ?

Yok gerek yok şu an. Sen sadece forumlardan nasıl bir sistem toplayabilirim gibi sorulara bak. İstersen youtube'dan Technopat'ın PC toplama rehberlerine bakabilirsin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı