5550 TL'ye i7 4790K ve GTX 970 Tabanlı Sistem Toplama

Yok.Gerek yok şuan sen sadece forumlardan nasıl bir sistem toplayabilirim gibi sorulara bak.İstersen youtubedan technopatın pc toplama rehberlerine bakabilirsin
Sağ ol kardesım. Benim su an bı guc kaynagı vardı fan kontrollu onu bulamadım.

Yok.Gerek yok şuan sen sadece forumlardan nasıl bir sistem toplayabilirim gibi sorulara bak.İstersen youtubedan technopatın pc toplama rehberlerine bakabilirsin
Arasındakı fark kardesım.

Son düzenleyen: Moderatör:
2bin euro Turkiye'de de 5 bin kusur liraya denk geliyor zaten

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bazı şeylerden kısıp GTX 970 SLI yapıp 4Kyı ağlatabilirsin

Harddisk koymadım çünkü sen de koymamışsın. SSDyi Kingston yaptım. Güç kaynağını yarı modüler yaptım. İşlemciyi 4690kya düşürdüm. Sıvı soğutmayı Water 3.0 Performere çevirdim. Ekran kartını 2 tane yaptım. Bu şekilde tüm oyunları 4Kda Ultrada 40-50 fps arası oynayabilirsin.

Kingston V300 almayın. Fan controlcüyle gelen güç kaynağı Cooler Master Silent Pro Hybrid 1050w di.

Anakarta o kadar para vermektense z97 gaming 7 alıp ekran kartını 980 yaparsanız çok daha iyi olur. SLI önerileride var fakat bütçe yükseliyor. İllaki SLI yapacaksan 980 al daha sonra bir 980 daha al. Gözümü batan en belirgin şey bu oldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…